Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2016 na targach Auto Moto Show w Sosnowcu 14 – 15 maja 2016

IMG_0052

Mieszkańców Sosnowca oraz bliższych i dalszych okolic zapraszamy na Inspekcje Fotelików w dniach 14 – 15 czerwca na targi Auto Moto Show. Zapisy i informacje na stronie kampanii: www.inspekcje-fotelikow.pl.

Ekipa kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików już po raz drugi w historii zagości w Sosnowcu. Inżynierowie i wyszkoleni technicy czekać będą na rodziców i dzieci w hali targów w naszych inspekcyjnych namiotach. Sprawdzimy, czy fotelik jest dobrze dobrany do dziecka i samochodu oraz czy jest ono w nim w 100% bezpieczne – czyli, czy jest poprawnie zamontowany. Dorośli zaś będą mogli sprawdzić, czy dobrze zapinają pasy bezpieczeństwa. Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości – eksperci doradzą, poinstruują, odpowiedzą na wszystkie pytania.

UWAGA! Ze względu na to, że Targi są imprezą zamkniętą, wstęp jest biletowany. Wszyscy goście kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików, którzy zapiszą się na inspekcje poprzez formularz na stronie www.inspekcje-fotelikow.pl, mają prawo do zakupu biletu ULGOWEGO dla rodzin w cenie 15 PLN.

Na wszystkich odwiedzających czekają także inne atrakcje w postaci dużej liczby najnowszych modeli samochodów – luksusowych, terenowych, sportowych itd. Zapraszamy do zapoznania się z programem targów na www.exposilesia.pl/automotoshow/pl/

Szczegóły:
Termin: 14 – 15 maja 2016
Godziny: 10.00 – 18.00
Miejsce: Expo Silesia Auto Moto Show, ul. Braci Mieroszewskich 124, Sosnowiec

 
IMG_0148

IMG_0184 IMG_0210

Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików przy „Auto Moto Show” w Sosnowcu 13 i 14 czerwca 2015

logo_gotowe

Mieszkańcy Sosnowca, jak także okolicznych śląskich miast, jak np. Katowice, są serdecznie zaproszeni na Inspekcje Fotelików, organizowane 13 i 14 czerwca w Sosnowcu, przy targach EXPO SILESIA Auto Moto Show. Zapisy i informacje na stronie głównej: www.inspekcje-fotelikow.pl.

 

Sosnowiec znalazł się na inspekcyjnej mapie wydarzeń po raz pierwszy. Znakomitą okazją, by odwiedzić Śląsk są targi Auto Moto Show, które przygotowały wiele atrakcji dla wszystkich zwiedzających.

Ekipa kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików zagości na parkingu przy targach z miasteczkiem namiotowym, w którym czekać będą na Was inżynierowie i wyszkoleni technicy. W czasie trwania Inspekcji Fotelików będzie można sprawdzić, czy dobrze dobraliśmy fotelik do naszego dziecka, jest ono w nim w 100% bezpieczne – czyli, czy jest poprawnie zamontowany. Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości – eksperci doradzą, poinstruują, odpowiedzą na wszystkie pytania.

UWAGA! Ze względu na to, że Targi są imprezą zamkniętą, wstęp jest biletowany. Wszyscy goście Inspekcji Fotelików, którzy zapiszą się na inspekcje poprzez formularz na stronie www.inspekcje-fotelikow.pl mają prawo do zakupu biletu ULGOWEGO dla rodzin (15 PLN).

Na wszystkich odwiedzających czekają także inne atrakcje, w postaci dużej liczby najnowszych modeli samochodów – luksusowych, terenowych, sportowych itd. Zapraszamy do zapoznania się z programem targów na www.exposilesia.pl/automotoshow/pl/

Szczegóły imprezy
Termin: 13 i 14 czerwca
Godziny: 10.00 – 18.00
Miejsce: Expo Silesia Auto Moto Show, ul. Braci Mieroszewskich 124, Sosnowiec

oif2015_sosnowiec_maxicosi