Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2016 na targach Auto Moto Show w Sosnowcu 14 – 15 maja 2016

Mieszkańców Sosnowca oraz bliższych i dalszych okolic zapraszamy na Inspekcje Fotelików w dniach 14 – 15 czerwca na targi Auto Moto Show. Zapisy i informacje na stronie kampanii: www.inspekcje-fotelikow.pl.

Ekipa kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików już po raz drugi w historii zagości w Sosnowcu. Inżynierowie i wyszkoleni technicy czekać będą na rodziców i dzieci w hali targów w naszych inspekcyjnych namiotach. Sprawdzimy, czy fotelik jest dobrze dobrany do dziecka i samochodu oraz czy jest ono w nim w 100% bezpieczne – czyli, czy jest poprawnie zamontowany. Dorośli zaś będą mogli sprawdzić, czy dobrze zapinają pasy bezpieczeństwa. Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości – eksperci doradzą, poinstruują, odpowiedzą na wszystkie pytania.

UWAGA! Ze względu na to, że Targi są imprezą zamkniętą, wstęp jest biletowany. Wszyscy goście kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików, którzy zapiszą się na inspekcje poprzez formularz na stronie www.inspekcje-fotelikow.pl, mają prawo do zakupu biletu ULGOWEGO dla rodzin w cenie 15 PLN.

Na wszystkich odwiedzających czekają także inne atrakcje w postaci dużej liczby najnowszych modeli samochodów – luksusowych, terenowych, sportowych itd. Zapraszamy do zapoznania się z programem targów na www.exposilesia.pl/automotoshow/pl/

Szczegóły:
Termin: 14 – 15 maja 2016
Godziny: 10.00 – 18.00
Miejsce: Expo Silesia Auto Moto Show, ul. Braci Mieroszewskich 124, Sosnowiec

IMG_0148
IMG_0184
IMG_0210

Leave a Comment

Scroll to Top