Inspekcje w Tarnobrzegu odwołane

Z żalem informujemy, iż inspekcje w Tarnobrzegu przewidziane na piątek 17 sierpnia nie odbędą się. Przyczyną jest niewystarczająca liczba zgłoszonych osób.

Jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by w miarę możliwości jeszcze w tym roku odwiedzić region południowo-wschodniej Polski i tym samym umożliwić skorzystanie z inspekcji osobom zapisanym się na tarnobrzeskie inspekcje, które zmuszeni jesteśmy odwołać. Być może koniec sezonu urlopowego okaże się być bardziej sprzyjający naszej wizycie.

Tarnobrzeg, w odróżnieniu od pozostałych miast naszej tegorocznej trasy, samodzielnie wywalczył sobie przyjazd ekspertów na inspekcje. Miało to miejsce w czasie majowego konkursu przeprowadzonego na facebooku, w którym to zdobył największe wsparcie głosujących. Tym bardziej zaskakujące jest, że nie przełożyło się to na równie dużą ilość chętnych w trakcie zapisów. Jest to pierwszy taki przypadek od początku trwania akcji.

Rozmowa z tymi, których rezerwacje musieliśmy odwołać, dodaje jednak otuchy. Słysząc rozczarowanie w ich głosach i determinację, by jednak z inspekcji skorzystać, nie tracimy wiary we wschodnie regiony! I tak, jak już zostało to wcześniej wspomniane, postaramy się dotrzeć tam w ramach Ogólnopolskich Inspekcji Fotelików Samochodowych 2012.

Śledźcie naszą stronę i fanpage na facebooku http://www.facebook.com/InspekcjeFotelikow

Leave a Comment

Scroll to Top