Media zapowiadają Inspekcje w Siedlcach

„Siedlce, się dzieje” na swoim koncie Facebook’owym, ale także „Tygodnik Siedlecki” oraz „Echo Katolickie” zapowiadają najbliższą Inspekcję w Siedlcach, jaka odbędzie się już w sobotę, 13 lipca, przy ul. Ujrzanów 292c. Warto dodać, że „Echo Katolickie” jest patronem medialnym naszej Inspekcji.

Wpis z „Siedlce, się dzieje”:

13 lipca każda z osób będzie mogła sprawdzić poprawność montowania fotelików samochodowych. Miejsce w którym można dokonać takiej kontroli to sklep Madar mieszczący się przy ulicy Ujrzanów 282 c. Inspekcja jest bezpłatna. Wystarczy zapisać się na stronie www.inspekcje-fotelikow.pl

„Inspekcja fotelika – po co?
Aż 70% do 85% fotelików montowanych jest nieprawidłowo i nie jest w stanie zapewnić elementarnego bezpieczeństwa dzieciom w samochodach.
Nie chodzi tu tylko o fakt, iż fotelik jest używany niezgodnie z instrukcją obsługi. Fotelik może być też niekompatybilny z samochodem. Nawet jeśli montujesz go prawidłowo, nawet jeśli przeszedł przez niezależne testy fotelików i uzyskał w nich wysoką ocenę, to może KOMPLETNIE nie pasować do Twojego samochodu. W rezultacie Twoje dziecko nie jest prawidłowo zabezpieczone.”

Artykuły:

Artykuł z „Echa Katolickiego”

Artykuł  z „Tygodnika Siedleckiego” oraz: drugi artykuł.

Leave a Comment

Scroll to Top