Już 14 czerwca Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych odbędą się w Łodzi

Długo wyczekiwanym miastem na trasie tegorocznej kampanii społecznej „Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych 2014″ jest Łódź, w której spotkamy się już niebawem, bo 14 czerwca.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapisania się poprzez dostępny na stronie www.inspekcje-fotelikow.pl formularz zapisu.

Pobierz baner imprezy i umieść go na swoim profilu facebook, portalu, stronie, prześlij znajomym. Zostań ambasadorem kampanii i pomóż wraz z nami szerzyć ideę bezpiecznej jazdy.

banner - internetowy - facebook - header

Więcej banerów i materiałów reklamowych znajdziesz pod linkiem:Banery Trasa 2014
Zapraszamy wszystkich rodziców na spotkanie z ekspertami biomechaniki zderzeń oraz technikami fotelik.info.  Spotkacie ich w sobotę, 14 czerwca w godzinach od 10.00 do 18.00, przy centrum handlowym Pasaż Łódzki. Inspekcje są bezpłatne.

Nie zapomnijcie zaprosić swoich znajomych. Pamiętajcie aby przyjechać swoimi samochodami z dziećmi w fotelikach.

Eksperci poprowadzą także wykłady, pogadanki, pokazy dotyczące na przykład prawidłowego zapinania pasów, przeszkolą rodziców z poprawnego montażu fotelika. Dzieci będą się uczyć przez zabawę dzięki specjalnie przygotowanym aktywnościom, zapewnimy również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Zobacz relacje z poprzednich lat kampanii społecznej „Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych”:

Trasa 2013

Trasa 2012

Leave a Comment

Scroll to Top