Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2015 – START!

Jeszcze wcześniej, jeszcze więcej, jeszcze częściej! Z każdym rokiem zespół kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików odwiedza większą ilość miast, a liczba inspekcji dokonywanych w ramach kolejnych edycji rośnie w postępie geometrycznym.

Biorąc pod uwagę wciąż zatrważająco wysokie statystyki błędów popełnianych przez rodziców/opiekunów dzieci podczas montażu fotelika i zabezpieczania w nim dziecka oraz ogromne zapotrzebowanie na indywidualne konsultacje wśród rodziców w całej Polsce, kampania ruszy w tym roku bardzo wcześnie…już pod koniec kwietnia i potrwa do połowy września. Pierwsze wydarzenie na liście – inaugurujące trasę – potrwa 2 dni!

Przed nami miesiące wielu podróży i intensywnej pracy podczas inspekcji fotelików w całej Polsce. Kilkanaście wydarzeń w największych (i tych trochę mniejszych) miastach to unikalna okazja do spotkania ekspertów. Ogromna większość polskich dzieci – choć w fotelikach – nie jest właściwie zabezpieczona podczas podróży samochodem. A Twoje dziecko? Sprawdź!

Trasa kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2015

Pierwsze inspekcje fotelików już w dniach 25-26 kwietnia w Nadarzynie koło Warszawy, przy Warsaw Expo. Szczegóły: Inspekcje Fotelików 2015 – Warsaw Expo

Zapisy ruszyły!

 

Leave a Comment

Scroll to Top