Finał kampanii 2015 za nami, a co przed nami?

IMG_1000
Dzieci chętnie spędzały cały swój czas na naszym placu zabaw

W sobotni poranek jesienny wiatr przewiewał żółte liście i cieszyliśmy się złotą polską jesienią. Nie było ani deszczu ani śniegu, choć od soboty nie są już nam straszne. Zaczynamy bowiem nowy rozdział w naszej ponad 10-letniej działalności. Ruszyło nasze nowe centrum konferencyjno – szkoleniowe, w którym inspekcje i dobory fotelików będą dostępne -uwaga!- przez cały rok.

Finał kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2015, jak co roku, był nieco inny. Inspekcje odbywały się tym razem nie tylko w naszych namiotach, lecz również na specjalnie do tego celu przygotowanych miejscach garażowych w naszym nowym centrum konferencyjno – szkoleniowym. Strefa zabaw z naszymi wspaniałymi animatorami jeszcze bardziej przyciągała naszych małych fotelikowych klientów. W cieplutkim salonie dzieci mogły do woli zjeżdżać ze zjeżdżalni, jeździć jeździkami i bawić się w chowanego w domkach Little Tikes. Po wesołej zabawie mogły odpocząć malując farbami, lepiąc babeczki z masy solnej i słuchając Bajek-grajek. A dorośli mogli w tym czasie oglądać dwa modele samochodów KIA i wypróbować, ile fotelików tam się zmieści. Inspektorzy mieli ręce pełne roboty, ponieważ na jednym ze stanowisk uruchomiliśmy usługę doborów fotelików.

IMG_1106
Ile fotelików zmieści się do tego samochodu? Zapraszamy do galerii 🙂

Odwiedzającym nasze finałowe miasteczko namiotowo-garażowe spodobały się nasze nowe pomysły i to miejsce, dlatego większość chce do nas wrócić po dobór fotelika. Nam też się podoba, dlatego postanowiliśmy zadomowić się w Radości na stałe. Mamy tu ciepły garaż z półkami pełnymi fotelików gotowych do przymiarek. Nie straszne nam jesienne deszcze i zimowe śniegi – będziemy sprawdzać i dobierać foteliki do woli!

Niniejszym uznajemy kampanię zimowych Ogólnopolskich Inspekcji i Doborów Fotelików za otwartą!

Serdecznie zapraszamy na Tydzień Bezpieczeństwa trwający do 31 października, a następnie…zapraszamy nieustannie na inspekcje i dobory, abyśmy mogli dbać o bezpieczeństwo dzieci przez cały rok.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć poniżej.

IMG_1054
Podczas inspekcji, tradycyjnie, zadbaliśmy też o bezpieczeństwo rodziców ucząc ich poprawnie zapinać pasy

Leave a Comment

Scroll to Top