Bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze

Spotkanie z Panią Małgorzatą gromek miało miejsce w Łodzi przy CH „Pasaż Łódzki” gdzie zlokalizowany został drugi przystanek trasy w kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2014. Pani Małgorzata podzieliła się z nami swoimi wrażeniami po przeprowadzonej inspekcji.

Małgorzata Gromek: Witam!

MK: Proszę mi powiedzieć jakie ma Pani wrażenia po dzisiejszym spotkaniu z inspektorem?

MG: Bardzo pozytywne, ja się dowiedziałam tylu nowych rzeczy na temat fotelika, który już mam w samochodzie! Okazało się, że był źle zamontowany, dziecko za słabo przypięte. Niestety takich informacji nie udziela się chociażby przy porodzie dziecka, czy  prasie. Takie akcje powinny mieć miejsce zdecydowanie częściej.

MK: Skąd Pani dowiedziała się o Ogólnopolskich Inspekcjach Fotelików?

MG: Przy okazji! Przyjechaliśmy na zakupy do marketu i okazało się, że stoi jakiś fajny namiocik, to przyszliśmy zobaczyć. Okazało się, że Państwo możecie sprawdzić nam foteliki więc podjechaliśmy. Bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze.

MK: Czyli fotelik był poprawnie zamontowany?

MG: Poprawnie, tylko trochę za słabo zapięty u podstawy i dziecko miało trochę za słabo zapięte pasy na ramionkach (pasy uprzęży – red.), a tak to było ok.

MK: Był przeprowadzony instruktaż jak poprawnie montować fotelik i zapinać pasy?

MG: Tak, mąż zdał za pierwszym razem, teraz już wiemy jak docisnąć sobie fotelik, wszystko jest w porządku, wiemy jak bezpiecznie przewozić dziecko.

Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2014
Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2014

Dodaj komentarz

Scroll to Top