Chcieliśmy upewnić się, że wszystko jest w porządku, że fotelik pasuje do samochodu i dziecko siedzi bezpiecznie

Maria Żylińska: Dzień dobry, nazywam się Maria Żylińska.

Michał Korejba: Proszę o kilka słów dotyczących dzisiejszej inspekcji…

Maria Żylińska: To nie jest nasza pierwsza inspekcja. Przyjechaliśmy już po raz czwarty na tego typu imprezę. Jesteśmy świeżo po zakupie nowego fotelika dla starszej córki. Chcieliśmy upewnić się, że wszystko jest w porządku, że fotelik pasuje do samochodu i dziecko siedzi bezpiecznie. Niestety nie skorzystaliśmy z usługi doboru fotelika. Okazało się, że wszystko jest w porządku. Poza drobną korektą wysokości zagłówka w zasadzie nie trzeba było niczego poprawiać, tak że jesteśmy bardzo zadowoleni.

Michał Korejba: Czyli to nie jest pierwsza inspekcja i rozumiem, że Państwa stan wiedzy powiększa się systematycznie przy każdej z nich. Poleciliby Państwo inspekcje użytkownikom fotelików?

Maria Żylińska: Zdecydowanie polecamy. Dowiedziałam się o stronie fotelik.info i o ludziach, którzy zajmują się tym tematem kiedy szukałam fotelika dla starszej córki z przedziału 9-18kg. Od tamtego momentu wiedzę na ten temat czerpię tylko z tej strony. Dodałam ją do obserwowanych stron na facebooku. Polecam innym i informuję zawsze wszystkich swoich znajomych, którzy mają dzieci i mogą być zainteresowani. Bardzo polecam.

Michał Korejba: Przyjechali Państwo na 4 inspekcję. Foteliki wcześniej znajdowały się w innych samochodach i sprawdzali Państwo po prostu, czy pasują…

Maria Żylińska: U nas to była dość śmieszna sytuacja, ponieważ drugi fotelik dla naszego dziecka, ten z przedziału 9-18kg kupiliśmy nie mając samochodu. Czasami jeździliśmy z dziadkami dziecka, potrzebowaliśmy fotelika więc trudno nam było, bo wybieraliśmy fotelik w zasadzie nie posiadając samochodu. Od czsu do czasu korzystaliśmy z samochodu rodziców. Okazało się, że są problemy i fotelik nie jest kompatybilny z  takim modelem samochodu, pojawił się problem Buckle Crunch. Dostaliśmy informację i poradę jak to skorygować, jak poprawić sytuację, żeby dzieci podróżowały bezpiecznie. Dostaliśmy też instrukcje odnośnie montażu. Już za trzecim razem udało się fotelik zainstalować bezbłędnie

Michał Korejba: Dziękuję bardzo za rozmowę.

Maria Żylińska: Dziękuję serdecznie.

Dodaj komentarz

Scroll to Top