Cieszę się, że przyjechałam

Wrocław to 10 przystanek na Trasie „Ogólnopolskich Inspekcji Fotelików Samochodowych 2013”. Inspekcje odbyły się przed Przedszkolem „Zdrój”, w sobotę 7 września. Podczas Inspekcji Anna Markowska z serwisu https://inspekcje-fotelikow.pl kilka wywiadów z rodzicami pytając ich m.in. o wrażenia z Inspekcji. 

Swoimi wrażeniami dzieli się Magdalena Ośmiałowska:

Magdalena Ośmiołowska: Dzień dobry.

Anna Markowska: Czy Pani fotelik był prawidłowo zamontowany?

Magdalena Ośmiołowska: Nie, nie był.

Anna Markowska: Co było nie tak?

Magdalena Ośmiołowska: Pasy bezpieczeństwa były zbyt luźne, podstawa się ruszała i dziecko nie było wtedy w nim bezpieczne.

_MG_8241

Anna Markowska: Czy dowiedziała się Pani dzisiaj czegoś nowego?

Magdalena Ośmiołowska: Dowiedziałam się jak poprawnie zamontować fotelik, tak żeby podstawa była mocno zamontowana. Fotelik jest bardzo mocno zapięty i wiem, że dziecko jest bezpieczne.

Anna Markowska: Czy Pani również próbowała montażu dzisiaj?

Magdalena Ośmiołowska: Tak.

Anna Markowska: Dobrze poszło?

Magdalena Ośmiołowska: Tak, to pierwszy raz, bo zawsze montował mąż, ale udało się.

Anna Markowska: A jak z Pani bezpieczeństwem w samochodzie?

Magdalena Ośmiołowska: No też nie zwracałam uwagi na to, dlatego że często się przesiadamy z mężem do różnych samochodów. Pasy oczywiście zawsze zapinałam, ale nie zwracałam uwagi na barkową część pasa, czy przebiega prawidłowo, ale Pan instruktor mi pokazał i jest różnica.

Anna Markowska: Jak wrażenia?

Magdalena Ośmiołowska: Bardzo pozytywne, cieszę się, że przyjechałam i udało mi się sprawdzić fotelik i że jest prawidłowo zamontowany, bo bardzo na to zwracam uwagę. Dziękuję.

Dodaj komentarz

Scroll to Top