Znalazły się błędy, które Pan inspektor ujawnił i mam nadzieję, że będziemy mogli je wyeliminować

Magdalena Obałek: Nazywam się Magdalena Obałek i jestem z Dąbrowy Górniczej.

Michał Korejba: Bardzo mi miło. Znajdujemy się na Inspekcjach Fotelików w Katowicach. Zauważyłem, że Pani właśnie zakończyła inspekcję fotelika, proszę powiedzieć mi jakie ma Pani wrażenia.

Magdalena Obałek: Bardzo mi się podobało, bardzo się cieszę, że tu przyjechałam, bo pomimo tego, że miałam dużo informacji zarówno z Waszej jak i z innych stron internetowych, to jednak znalazły się błędy, które Pan inspektor ujawnił i mam nadzieję, że będziemy mogli je wyeliminować.

Michał Korejba: Proszę powiedzieć jakie to były błędy.

Magdalena Obałek: Przy młodszym synku była to za wysoko pociągnięta uprząż, za wysoko do ramion. Pas nie był zapięty dość mocno więc fotelik nie był zamontowany stabilnie na kanapie.

Michał Korejba: Czy nauczyła się Pani w praktyce lepiej montować ten fotelik?

Magdalena Obałek: Tak, już byłam sprawdzana, zamontowałam go. Umiem montować z dopchnięciem kolanem i mam nadzieję, że teraz wszystko będzie już tak jak trzeba.

Michał Korejba: A skąd dowiedziała się Pani o Inspekcjach Fotelików?

Magdalena Obałek: Z Internetu, z Waszej strony oraz z innych stron internetowych. W Internecie można znaleźć najwięcej informacji na ten temat. W zeszłym roku nie udało nam się przyjechać, bo nie było już miejsc, dlatego bardzo się cieszymy, że w tym roku mamy taką możliwość.

Michał Korejba: Poleci Pani usługę inspekcji swoim znajomym, rodzinie?

Magdalena Obałek: Tak, polecam. Niby jest to takie oczywiste, że fotelik powinien być dobrze zapięty w samochodzie, a bardzo mało osób robi to dobrze. Ja staram się zwracać na to uwagę zarówno w swoich samochodach, ale nie tylko ;)

Michał Korejba: Super :) Dziękuję bardzo.

Magdalena Obałek: Dziękuję bardzo.

Dodaj komentarz

Scroll to Top