Partnerzy i patroni medialni 2012

Inspekcje fotelików w ramach Ogólnopolskiej Trasy Inspekcji Fotelików 2012 są bezpłatne dla ich uczestników dzięki ogromnemu wsparciu finansowemu, rzeczowemu i medialnemu partnerów i patronów medialnych kampanii. Dziękujemy!

4CPS - for Child Passenger Safety

4CPS – for Child Passenger Safety

zajmuje się doradztwem i szkoleniami z zakresu bezpieczeństwa dzieci w samochodach. Klientami 4CPS są producenci i importerzy fotelików samochodowych dla dzieci oraz sklepy oferujące takie foteliki. Promuje także idee inspekcji fotelików samochodowych i uczestniczy w ogólnopolskich kampaniach społecznych na rzecz bezpieczeństwa.

BeSafe

norweska firma produkująca foteliki samochodowe, prowadząca sprzedaż w ponad 27 krajach Europy i Azji.

Dobre Miejsce

katolickie centrum kultury powołane jest przez Archidiecezję Warszawską.

Dorel logo

Dorel Polska

polski oddział kanadyjskiej firma projektującej i produkującej foteliki samochodowe sprzedawane w kilkudziesięciu państwach na całym świecie.

Dziecięcy Ekspert

sieć sklepów w Poznaniu, Katowicach i Zielonej Górze sprzedających produkty dla dzieci.


fotelik.info

pierwszy polski popularnonaukowy serwis dla rodziców w całości poświęcony fotelikom samochodowym dla dzieci. Prezentuje aktualną wiedzę inżynierską z zakresu biomechaniki zderzeń samochodów, a w szczególności z zakresu bezpieczeństwa dzieci w samochodach. Publikuje przedruki najnowszych badań naukowych w tej dziedzinie. Udostępnia wyniki testów fotelików samochodowych dla dzieci, przeprowadzonych w Europie przez ADAC, OEAMTC, AA Trust oraz ANWB w ciągu ostatnich 10 lat.

Fundacja Dobra Kultura

jej celem jest między innymi wspieranie wszechstronnego rozwoju rodziny, przeciwdziałanie negatywnym zjawiskom społecznym oraz działania skoncentrowane wokół tradycji, kultury i sztuki.

Kibicuj Rodzinie

ogólnopolska kampania społeczna na rzecz rodziny.

Dla osiągnięcia zwycięstwa sportowcy są w stanie wyrzec się wszystkiego i podjąć najcięższy trening. Podobnie my jesteśmy w stanie dla sukcesu w pracy poświęcić wiele naszego wysiłku.

Tak samo jest z rodziną. Sukces nie osiąga się sam. Tutaj też potrzebujemy treningu. Żadne małżeństwo nie rozpada się w jeden dzień.

Madar

firma zajmująca się sprzedażą hurtową i detaliczną produktów dla dzieci, sieć sklepów na terenach wschodniej Polski.

Maxi Cosi

jedna z najbardziej popularnych marek fotelików samochodowych dla dzieci.

dealer Forda –  Auto Plaza Bielany

dealer Forda godny zaufania. Dba o zadowolenie Klienta nie tylko przy zakupie. Roztacza troskliwą opiekę nad samochodem przez wszystkie etapy jego eksploatacji.

 

PZU – Powszechny Zakład Ubezpieczeń

działa w sektorze ubezpieczeń majątkowych oraz osobowych i jest najstarszą, najbardziej doświadczoną, a zarazem największą firmą ubezpieczeniową w Polsce.

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Warszawski szpital „na Madalińskiego” wyróżniony w 2007r. tytułem „Szpital przyjazny dziecku” oraz finalista rankingu „Bezpieczny Szpital” w roku 2009.

Echo Katolickie

Echo Katolickie – tygodnik regionalny ukazujący się w każdy czwartek na terenie Dziecezji Siedleckiej: Siedlec, Białej Podlaskiej, Garwolina, Łosic, Parczewa, Ryk, Radzynia Podlaskiego, Łukowa i Terespola.

Radio Podlasie

Katolickie Radio Podlasie to największa rozgłośnia w środkowej części wschodniej Polski. Istnieje od lipca 1992 roku.Program radia jest dobrze słyszalny w promieniu 100 km od nadajnika w Chotyczach k/ Łosic, czyli na obszarze pomiędzy Białymstokiem, Warszawą i Lublinem, jednak podstawową grupę odbiorców stanowią mieszkańcy dawnych województw siedleckiego i bialskopodlaskiego. Łącznie, w zasięgu programowym stacji mieszka około 650 tysięcy ludzi powyżej 15 roku życia.

Portal swoją działalnością obejmuje zasięg Radia Podlasie, a więc pogranicze woj. mazowieckiego, lubelskiego i podlaskiego, diecezje: siedlecka, drohiczyńska, a także pogranicze arch. lubelskiej i białostockiej.

Znajdują sie na nim wiadomości z regionu, w tym: lokalna polityka, informacje z życia Kościołów partykularnych, serwis ekonomiczny, rolniczy, kulturalny oraz np. dyżury aptek.

POLICJA:

Komenda Stołeczna Policji

Komenda Miejska Policji w Poznaniu

Komenda Miejska Policji w Katowicach

Dodaj komentarz

Scroll to Top