Partnerzy i sponsorzy 2013

Przeprowadzenie Ogólnopolskich Inspekcji Fotelików nie byłoby możliwe bez wsparcia sponsorów i partnerów. Każdego roku ich szeregi zasilają kolejne firmy i instytucje.

Inspekcje fotelików w ramach kamanii są całkowicie bezpłatne dla ich uczestników dzięki ogromnemu wsparciu finansowemu, rzeczowemu i medialnemu sponsorów, partnerów i patronów kampanii. Dziękujemy!

SPONSORZY

4CPS - for Child Passenger Safety

4CPS – for Child Passenger Safety
zajmuje się doradztwem i szkoleniami z zakresu bezpieczeństwa dzieci w samochodach. Klientami 4CPS są producenci i importerzy fotelików samochodowych dla dzieci oraz sklepy oferujące takie foteliki. Promuje także idee inspekcji fotelików samochodowych i uczestniczy w ogólnopolskich kampaniach społecznych na rzecz bezpieczeństwa.

 

Dorel logoDorel Polska

polski oddział kanadyjskiej firma projektującej i produkującej foteliki samochodowe sprzedawane w kilkudziesięciu państwach na całym świecie.

Maxi Cosi

jedna z najbardziej popularnych marek fotelików samochodowych dla dzieci.

 

BeSafe

norweska firma produkująca foteliki samochodowe, prowadząca sprzedaż w ponad 27 krajach Europy i Azji.

PARTNERZY WSPIERAJĄCY

roemerBritax-Römer

producent fotelików samochodowych dla dzieci, globalna firma z 9 zakładami produkcyjnymi i własnym centrum testów zderzeniowych.

 

Logo_ConcordConcord

Istniejąca od 1976 roku firma – producent fotelików samochodowych dla dzieci.

PATRONI:


fotelikinfo-L

fotelik.info
pierwszy polski popularnonaukowy serwis dla rodziców w całości poświęcony fotelikom samochodowym dla dzieci. Prezentuje aktualną wiedzę inżynierską z zakresu biomechaniki zderzeń samochodów, a w szczególności z zakresu bezpieczeństwa dzieci w samochodach. Publikuje przedruki najnowszych badań naukowych w tej dziedzinie. Udostępnia wyniki testów fotelików samochodowych dla dzieci, przeprowadzonych w Europie przez ADAC, OEAMTC, AA Trust oraz ANWB w ciągu ostatnich 10 lat.

Partnerstwo_logo_duze (1)

 

Partnerstwo Dla Bezpieczeństwa Drogowego

Stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego działa na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego i zmniejszenia liczby ofiar wypadków drogowych w Polsce.

KRbRD

 

Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

KRBRD określa kierunki i koordynuje działania administracji rządowej w sprawach bezpieczeństwa ruchu drogowego.

 

AKCJĘ WSPIERAJĄ

casuaplay

chiccorecarologo

logo  poprawneLogo_ChNPpl

strumienie-gora

fale

tuloko

zabrze logo

BD nowe logo

POLICJA

Komenda Stołeczna Policji

 

policja siedlce

Komenda Miejska Policji w Siedlcach

 

Podziękowania należą się też patronom medialnym za ich wkład w promocję akcji. To dzięki ich działaniom informacja o kampanii ma szansę dotrzeć do jak największej liczby osób.

Jeśli chcesz dołączyć do tego zaszczytnego grona – skontaktuj się z nami!

Dziękujemy również wszystkim tym, którzy działają indywidualnie i – niejednokrotnie – anonimowo, promując Inspekcje Fotelików na blogach, forach i wszędzie tam, gdzie są w stanie dotrzeć!

Dodaj komentarz

Scroll to Top