30.11.2013 Warszawa

To Wielki FInał kampanii „Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochdowych 2013”. Inspekcje odbędą się w nawiększym salonie  Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o.  przy ul. Gottlieba Daimlera 1. 

Na wszystkich gości czeka moc atrakcji przygotowanych przez partnerów: fotelik.infoMercedes-BenzMaxi-CosiBeSafe i Tuloko.

Relacja z Finału Ogólnopolskich Inspekcji Fotelików 2013 oraz Fotorelacja

baner inspekcje mercedes

Uruchomione zostaną stanowiska inspekcyjne, na których możliwe będzie sprawdzenie bezpieczeństwa montażu i doboru fotelika samochodowego. Każdy rodzic zostanie stosownie przeszkolony, a inspektorzy podzielą się z odwiedzającymi wiedzą i doświadczeniem.

To 12 i ostatni przystanek na trasie kampanii „Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochdowych 2013”. Zaczęła się ona 25 maja w Józefowie i odwiedziła takie miasta jak: Warszawa, Siedlce, Katowice, Zabrze, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Wrocław i Kraków.

Ponad 70% fotelików samochodowych montowanych jest niepoprawnie i tym samym dzieci narażone są na śmiertelne niebezpieczeństwo. Na szczęście rodzice z Warszawy będą mieli okazję sprawdzić już 30 listopada czy ich dzieci podróżują bezpiecznie.

Dodaj komentarz

Scroll to Top