5 września Inspekcje Fotelików w Bydgoszczy

Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików w Bydgoszczy

W Bydgoszczy byliśmy już rok temu – w porze wakacyjnej. Tym razem właśnie w tym mieście zainaugurujemy nowy rok szkolny. Zapraszamy 5 września do miasteczka inspekcyjnego przy sklepie Akpol Baby, ul. Gdańska 140, CH Faktoria, od 10.00 do 18.00

Zapiszcie się już dziś poprzez formularz w prawym górnym rogu strony. Zaproście także znajomych – z miasta oraz okolic. Początek roku szkolnego do idealna okazja, aby przekonać swoich przyjaciół, że warto skorzystać z bezpłatnych Inspekcji Fotelików. Tym bardziej, że jest to jedyna okazja w roku, aby ekspertów fotelik.info spotkać na żywo i nauczyć się od nich tak dużo, jak tylko się da. Są oni do Waszej dyspozycji przez cały dzień. Zapraszamy więc wszystkich zmotoryzowanych, zaangażowanych rodziców, jak także tych, którzy czują się zagubieni – i stoją np. przed wyborem fotelika. Do zobaczenia w Bydgoszczy!

Zapisy: formularz w prawym górnym rogu strony
Termin: 5 września
Godziny: 10.00 – 18.00
Miejsce: ul. Gdańska 140, sklep Akpol Baby przy Centrum Handlowym Faktoria

Więcej informacji i szczegóły dojazdu:
http://inspekcje-fotelikow.pl/trasa/trasa-2015/05-09-bydgoszcz/

Gliwice – 8.08.2015 – Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików

 

W foteliku 0-13 kg tyłem do kierunku jazdy należy bezwzględnie pamiętać o prawidłowym ściągnięciu uprzęży

W foteliku 0-13 kg tyłem do kierunku jazdy należy bezwzględnie pamiętać o prawidłowym ściągnięciu uprzęży

Od samego rana do wieczora (10.00-18.00) czekamy na Was przy sklepie SMYK Megastore w Gliwicach, ul. Pszczyńska 315. To pierwsza nasza wizyta w tej lokalizacji, ale kolejna na Górnym Śląsku. Zapraszamy więc wszystkich, którzy mieszkają w okolicy do skorzystania z okazji i sprawdzenia bezpieczeństwa swoich dzieci w samochodach.

Inspekcja Fotelika jest całkowitym “audytem bezpieczeństwa” jak zwykliśmy to nazywać. Każdy rodzic (bądź opiekun) zaproszony jest do przybycia własnym samochodem z fotelikiem i dzieckiem. Eksperci fotelik.info na początku sprawdzają montaż fotelika, później, jeśli jest taka potrzeba, rodzic uczy się montować urządzenie pod ich czujnym okiem. Następnie sprawdzany jest sposób, w jaki zapinane jest dziecko. Od tego zależy bardzo dużo – czy maluch wyjdzie z wypadku bez urazów. Podczas Inspekcji Fotelików można też porozmawiać z ekspertami, zadać im wszystkie nurtujące nas pytania – na pewno znajdą dla nas czas!

Zapisy poprzez formularz w prawym górnym rogu strony.

Szczegóły imprezy:

Termin: 8 sierpnia

Godziny: 10.00 – 18.00

Miejsce: Sklep  Smyk Megastore, ul. Pszczyńska 315, Gliwice

Dokładna mapa dojazdu:

http://inspekcje-fotelikow.pl/trasa/trasa-2015/8-08-gliwice/

 

19 lipca Inspekcje fotelików we Wrocławiu

Dzień po Inspekcjach Fotelików w Legnicy zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów do Wrocławia. Od 10.00 do 18.00 czekamy na Wasz przy sklepie Toys “R” Us na wrocławskich Bielanach, ul. Francuska 6. Zapisy poprzez formularz w prawym górnym rogu strony.

Chociaż wyjątkowo będzie to niedziela – zapraszamy wszystkich troszczących się o bezpieczeństwo swoich najmłodszych pasażerów do odwiedzin specjalnego miasteczka inspekcyjnego kampanii. Na specjalnie wyznaczonych stanowiskach będzie można skorzystać z instruktażu montażu fotelika, sprawdzić, czy na 100% wyskorzystujemy wszystkie jego funkcje i na sam koniec, czy nasz maluch jest w nim prawidłowo zapięty. To bowiem od tego, jak zapniemy fotelik i jak w nim zabezpieczymy dziecko może zależeć zdrowie oraz życie malucha. Warto poświęcić trochę czasu i skorzystać z bezpłatnych Inspekcji Fotelików.

Szczegóły imprezy:

Termin: 19 lipca

Godziny: 10.00 – 18.00

Miejsce: Sklep  Toys “R” Us na wrocławskich Bielanach, przy CH Auchan, ul. Francuska 6

 

Szczegóły dojazdu: http://inspekcje-fotelikow.pl/trasa/trasa-2015/19-07-wroclaw/

 

4 lipca – Inspekcje Fotelików w Poznaniu

OIF2014 Poznan12

Kampania społeczna “Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików po raz czwarty odwiedzi stolicę Wielkopolski. Wydarzenie odbędzie się w Poznaniu przy CH IKEA, przy SMYK Meagastore, ul. Szwedzka 6, pomiędzy 10.00 a 18.00.

 

Poznań jest miastem, które zainaugurowało pierwszą edycję kampanii “Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych” w 2012 roku. W tym roku zagościmy tam już po raz czwarty! Za każdym razem poznaniacy chętnie korzystają z możliwości skorzystania z porady i pomocy ekspertów fotelik.info. Wszystkich chętnych zapraszamy więc do zapisów poprzez formularz w prawym górnym rogu strony.

Inspekcje w Poznaniu odbędą się:

Data: 4 lipca

Miejsce: parking przy SMYK Megastore (CH Ikea), ul. Szwedzkiej 6,

Godziny: 10.00 – 18.00.

Szczegóły imprezy oraz mapkę dojazdu znajdziecie tutaj: http://inspekcje-fotelikow.pl/trasa/trasa-2015/04-07-poznan/

 

20 czerwca 2015 Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików odwiedzą Siedlce!

madar-foto_oif

W sobotę, 20 czerwca, zapraszamy na spotkanie z ekspertami kampanii społecznej “Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików” 2015. Od godziny 10.00 do 18.00 czekają oni na wszystkich chętnych przy sklepie Madar, Ujrzanów 282 c k. Siedlec. Zapisy poprzez formularz w prawym górnym rogu strony.

 

Jest to jedyna impreza kampanii na Podlasiu, warto więc wykorzystać okazję i sprawdzić, czy nasze dziecko (i my sami) jesteśmy bezpieczni. Eksperci sprawdzą, czy nasze foteliki są poprawnie zamontowane, a dzieci bezpieczne. Nieprawidłowy montaż fotelika jest nie tylko błędem, ale w poważny sposób naraża życie i zdrowie naszej pociechy. Nieprawidłowo użyty sprawia, że źle zadziała i nie ochroni najmłodszego pasażera.

Warto wiec skorzystać z okazji i przyjechać na Inspekcje Fotelika do Siedlec. Tym badziej, że podczas nich pochylamy się także nad bezpieczeństwem dorosłych – sprawdzamy czy prawidłowo zapinają pasy bezpieczeństwa. Kobiety w ciąży również mogą się dowiedzieć jak zapinać pasy i czy należy używać specjalnego adaptera do pasów dla kobiet w ciąży.

Więcej informacji oraz szczegóły dojazdu znajdziecie tutaj: Trasa 2015 – 20.06 Siedlce

21 czerwca 2015 – zapraszamy na Inspekcje Fotelików w Warszawie – Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce

 Piknik-z-Tatą-2014-na-Dzień-Ojca-w-Lesie-Bielańskim

Warszawa, niemal tradycyjnie, jest jedną z pierwszych lokalizacji, w których można skorzystać z bezpłatnych Inspekcji Fotelików w ramach kampanii społecznej “Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych”. 21 czerwca, od 10.00 do 16.30 inspektorzy będą na Was czekać w Katolickim centrum kultury – dobre miejsce w Lasku Bielańskim, ul. Dewajtis 3, podczas “Pikniku z Tatą”, którego organizatorem jest właśnie “Dobre Miejsce”.

 

Zapisy na inspekcje odbywają się poprzez formularz umieszczony w prawym górnym rogu strony. Aby sprawdzić, jak dokładnie do nas trafić przejdź do strony: TRASA 2015 – 21.06 Warszawa.

Po inspekcji zapraszamy do skorzystania ze wszystkich atrakcji, które przygotował Organizator.

Jak co roku zapewniono niezwykły program kulturalno-rozrywkowy dla rodzin z dziećmi i wyjątkową atmosferę.

  • „Msza św. o 11:00 w kościele Pokamedulskim ze ślubowaniem ojców.
  • Orkiestra dęta OSP Joniec, tańce, gry, zabawy, zaprzęg konny, kucyki.
  • DMUCHAŃCE – miasteczko zabaw dla dzieci
  • Największe wozy strażackie w stolicy !
  • Pojazdy policyjne, motocykle.
  • Inspekcje fotelików.

Spektakl teatralny. Kiermasz rękodzieła ludowego i swojskiego jadła, wystawcy z całej Polski!

Grill samoobsługowy i plenerowy bufet z ciepłymi daniami i z zimnymi napojami

I wiele innych atrakcji 🙂

Miejsce: Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce i plac przed kościołem Pokamedulskim.

Więcej informacji o samym wydarzeniu na stronie internetowej www.dobremiejsce.org

Zobacz jak wyglądał „Piknik z Tatą” w roku 2014:

oif2015_warszawa_diono
Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia:

Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików przy „Auto Moto Show” w Sosnowcu 13 i 14 czerwca 2015

logo_gotowe

Mieszkańcy Sosnowca, jak także okolicznych śląskich miast, jak np. Katowice, są serdecznie zaproszeni na Inspekcje Fotelików, organizowane 13 i 14 czerwca w Sosnowcu, przy targach EXPO SILESIA Auto Moto Show. Zapisy i informacje na stronie głównej: www.inspekcje-fotelikow.pl.

 

Sosnowiec znalazł się na inspekcyjnej mapie wydarzeń po raz pierwszy. Znakomitą okazją, by odwiedzić Śląsk są targi Auto Moto Show, które przygotowały wiele atrakcji dla wszystkich zwiedzających.

Ekipa kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików zagości na parkingu przy targach z miasteczkiem namiotowym, w którym czekać będą na Was inżynierowie i wyszkoleni technicy. W czasie trwania Inspekcji Fotelików będzie można sprawdzić, czy dobrze dobraliśmy fotelik do naszego dziecka, jest ono w nim w 100% bezpieczne – czyli, czy jest poprawnie zamontowany. Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości – eksperci doradzą, poinstruują, odpowiedzą na wszystkie pytania.

UWAGA! Ze względu na to, że Targi są imprezą zamkniętą, wstęp jest biletowany. Wszyscy goście Inspekcji Fotelików, którzy zapiszą się na inspekcje poprzez formularz na stronie www.inspekcje-fotelikow.pl mają prawo do zakupu biletu ULGOWEGO dla rodzin (15 PLN).

Na wszystkich odwiedzających czekają także inne atrakcje, w postaci dużej liczby najnowszych modeli samochodów – luksusowych, terenowych, sportowych itd. Zapraszamy do zapoznania się z programem targów na www.exposilesia.pl/automotoshow/pl/

Szczegóły imprezy
Termin: 13 i 14 czerwca
Godziny: 10.00 – 18.00
Miejsce: Expo Silesia Auto Moto Show, ul. Braci Mieroszewskich 124, Sosnowiec

oif2015_sosnowiec_maxicosi

Maxi-Cosi zostaje oficjalnym partnerem kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2015!

CZESC_WEWNETRZNA_dorel_maxi_cosi_1Maxi-Cosi po raz czwarty zostało partnerem kampanii społecznej Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na naszym rynku wspiera Inspekcje Fotelików od samego początku. Cztery lata temu, gdy idea startowała, firma była jednym z pierwszych i największych Partnerów. Dziś, ciągle pozostając naszym partnerem stała się także liderem w dziedzinie bezpieczeństwa

Maxi-Cosi na co dzień wspiera także inne działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa dzieci w samochodach. Od lat, co roku, pojawiają się coraz to nowe modele, spełniające nowoczesne normy bezpieczeństwa. Eksperci Maxi-Cosi są także bardzo aktywni w środowisku międzynarodowym. Wchodzą bowiem w skład zespołów, które opracowują nowe, bardziej wymagające normy testowania fotelików. Wspierają także wszelkiego rodzaju inicjatywy na rzecz zmniejszenia błędów popełnianych przez rodziców. To oni bowiem decydują o faktycznym bezpieczeństwie dzieci w samochodach. Cieszymy się więc, że polskie dzieci (i ich opiekunowie) także znajdują się na ważnym dla nich miejscu.

Ruszyła trasa 2015! Zapisz się na inspekcje na stronie głównej: www.inspekcje-fotelikow.pl

Diono zostaje oficjalnym partnerem kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2015

banner_diono2

Marka fotelików Diono od niedawna przedstawia się pod tą nazwą konsumentom z Polski. Wcześniej foteliki tego producenta funkcjonowały pod brandem Sunshine Kids.

W Polsce na razie dostępny jest tylko jeden fotelik marki Diono (Monterey2) – z kategorii 15-36 kg. Jest jeden, ale posiada za to liczne zalety. Jedną z nich jest możliwość przewożenia dzieci cięższych niż 36 kg. Jako że produkt ten funkcjonuje na rynku amerykańskim – posiada tamtejsza homologację do użytku aż do 54 kg oraz 63 cali (160 cm).

banner_diono1

Diono wspiera różnego rodzaju inicjatywy mające zwiększyć bezpieczeństwo dzieci na polskich drogach. Jedną z ważniejszych jest odbywająca się już po raz czwarty kampania społeczna “Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych”, miło nam poinformować, że marka Diono została ich Partnerem. Rodzice i opiekunowie w ponad 10 miastach w Polsce będą mieli możliwość skorzystać z bezpłatnych porad odnośnie do ich dzieci i ich fotelików. Miejsca, które odwiedzi kampania znajdziecie na stronie www.inspekcje-fotelikow.pl, tam też można zapisywać się na kolejne wydarzenia. Zapraszamy.

25-26 kwietnia, Warsaw Expo – Nadarzyn – inauguracja kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2015

Dobrze dobrany fotelik wywołuje prawidłową reakcję w postaci uśmiechu :)

Dobrze dobrany fotelik wywołuje prawidłową reakcję w postaci uśmiechu 🙂 – Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Nadarzyn 2015

25 i 26 kwietnia 2015 rozpoczęła się trasa kampanii społecznej Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików. Inaugurujący kampanię event trwał aż 2 dni. Drużynę inspektorów i ekspertów ds. bezpieczeństwa dzieci w samochodach można było spotkać w Nadarzynie k. Warszawy w ramach targów Education&Fun, które odbywały się w halach Warsaw Expo w Nadarzynie.

Zamieszczamy pierwsze zdjęcia z imprezy. Wkrótce pojawi się też obszerna relacja. Zapraszamy też do śledzenia naszego fanpage na facebooku!