Diono zostaje oficjalnym partnerem kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2015

banner_diono2

Marka fotelików Diono od niedawna przedstawia się pod tą nazwą konsumentom z Polski. Wcześniej foteliki tego producenta funkcjonowały pod brandem Sunshine Kids.

W Polsce na razie dostępny jest tylko jeden fotelik marki Diono (Monterey2) – z kategorii 15-36 kg. Jest jeden, ale posiada za to liczne zalety. Jedną z nich jest możliwość przewożenia dzieci cięższych niż 36 kg. Jako że produkt ten funkcjonuje na rynku amerykańskim – posiada tamtejsza homologację do użytku aż do 54 kg oraz 63 cali (160 cm).

banner_diono1

Diono wspiera różnego rodzaju inicjatywy mające zwiększyć bezpieczeństwo dzieci na polskich drogach. Jedną z ważniejszych jest odbywająca się już po raz czwarty kampania społeczna “Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych”, miło nam poinformować, że marka Diono została ich Partnerem. Rodzice i opiekunowie w ponad 10 miastach w Polsce będą mieli możliwość skorzystać z bezpłatnych porad odnośnie do ich dzieci i ich fotelików. Miejsca, które odwiedzi kampania znajdziecie na stronie www.inspekcje-fotelikow.pl, tam też można zapisywać się na kolejne wydarzenia. Zapraszamy.

Leave a Comment

Scroll to Top