Britax-Roemer zostaje oficjalnym partnerem kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2015!

SCIANA_10_CZESC_WEWNETRZNA_britax_roemer_1

W tym roku kampania społeczna “Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików” po raz czwarty będzie sprawdzać poprawność montażu Waszych fotelików w całej Polsce. Miło nam poinformować, że wśród grona Partnerów, którym szczególnie zależy na tym, aby Wasze pociechy mogły podróżować bezpiecznie, ponownie znalazła się firma Birtax-Roemer.

Marka znana jest z wielu działań na polu bezpieczeństwa dzieci w samochodach. Firma zajmuje się bowiem nie tylko projektowaniem i produkcją, z dbałością o ciągłe podnoszenie swoich technologii. Jej przedstawiciele aktywnie uczestniczą w pracach zespołów ekspertów przygotowujących nowe procedury testowe fotelików. W minionych latach jej przedstawiciele włączali się w promocję bezpiecznego przewożenia dzieci w samochodach w Irlandii – organizując serie kampanii informacyjno-edukacyjnych. Jak podkreślają jej uczestnicy, idea kampanii społeczenej “Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych” jest im szczególnie bliska. Tym bardziej, że jej cele i założenia wpisują się w najnowsze, szeroko dyskutowane trendy w dziedzinie bezpieczeństwa dzieci w samochodach.

Jak pokazują przeprowadzane od czterech lat Inspekcje Fotelików w Polsce nawet 90% fotelików może być montowanych nieprawidłowo. Aby przekonać się, czy Twoje dziecko jest bezpieczne, możesz bezpłatnie skorzystać z porad ekspertów. Na stronie głównej kampanii www.inspekcje-fotelikow.pl sprawdzisz, gdzie i kiedy można to zrobić. Do zobaczenia w trasie!

Leave a Comment

Scroll to Top