20 czerwca 2015 Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików odwiedzą Siedlce!

madar-foto_oif

W sobotę, 20 czerwca, zapraszamy na spotkanie z ekspertami kampanii społecznej “Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików” 2015. Od godziny 10.00 do 18.00 czekają oni na wszystkich chętnych przy sklepie Madar, Ujrzanów 282 c k. Siedlec. Zapisy poprzez formularz w prawym górnym rogu strony.

 

Jest to jedyna impreza kampanii na Podlasiu, warto więc wykorzystać okazję i sprawdzić, czy nasze dziecko (i my sami) jesteśmy bezpieczni. Eksperci sprawdzą, czy nasze foteliki są poprawnie zamontowane, a dzieci bezpieczne. Nieprawidłowy montaż fotelika jest nie tylko błędem, ale w poważny sposób naraża życie i zdrowie naszej pociechy. Nieprawidłowo użyty sprawia, że źle zadziała i nie ochroni najmłodszego pasażera.

Warto wiec skorzystać z okazji i przyjechać na Inspekcje Fotelika do Siedlec. Tym badziej, że podczas nich pochylamy się także nad bezpieczeństwem dorosłych – sprawdzamy czy prawidłowo zapinają pasy bezpieczeństwa. Kobiety w ciąży również mogą się dowiedzieć jak zapinać pasy i czy należy używać specjalnego adaptera do pasów dla kobiet w ciąży.

Więcej informacji oraz szczegóły dojazdu znajdziecie tutaj: Trasa 2015 – 20.06 Siedlce

Leave a Comment

Scroll to Top