27.06 – kampania Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików w Opolu

oif_2014_krasnik_30.08.2014_34

Kampania społeczna “Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików” dokładnie na starcie wakacji odwiedzi Opole. Wszystkich opolan, jak też sympatyków z dalszych i bliższych okolic zapraszamy 27 czerwca, od 10.00 do 18.00 do miasteczka namiotowego przy CH “Karolinka” oraz SMYK Megastore.

 

Zapraszamy i najmłodszych i starszych do skorzystania z okazji i spotkania się z ekspertami kampanii. Doradzą oni jak poprawnie montować fotelik, sprawdzą, czy nasze dziecko jest poprawnie w nim zapięte – co uchroni je, w razie wypadku, przed poważnymi konsekwencjami, jako utrata zdrowia i życia. Przy okazji będzie można zadać ekspertom wszystkie pytania, które pojawiają się odnośnie do podróżowania w fotelikach, doboru fotelika, zmiany na większy itd.

Dużo uwagi poświęcamy także dorosłym. Bezpieczny rodzic to bezpieczne dziecko. Dlatego też sprawdzamy, czy rodzice i opiekunowie poprawnie zapinają swoje pasy bezpieczeństwa oraz mają prawidłowo ustawione zagłówki. Zwiększa to szansę na brak poważnych urazów narządów wewnętrznych, szyi oraz głowy.

Zapisy poprzez formularz w prawym górnym rogu strony www.inspekcje-fotelikow.pl

Termin: 27 czerwca

Godziny: 10.00 – 18.00

Miejsce: Smyk Megastore, Centrum Handlowe „Karolinka”, ul. Wrocławska 154, Opole

Więcej informacji oraz szczegóły dojazdy znajdziesz tutaj: trasa 2015 – Opole

Leave a Comment

Scroll to Top