Sukces nie tylko medialny – relacja z Inspekcji Fotelików w Katowicach

W piątek 26 lipca br. ekipa Ogólnopolskich Inspekcji Fotelików spotkała się z mieszkańcami Katowic. Impreza odbyła się przy sklepie Dziecięcy Eskpert, ekipie seriwsu inspekcje-fotelikow.pl towarzyszli pracownicy firmy Dorel.

Start imprezy nastąpił o 10:00, pogoda dopisała, od samego rana na niebie lśniło piękne letnie słońce, ale na szczęście upał zupełnie nie przeszkodził rodzicom. Ci wraz z dziećmi chętnie odwiedzali stanowiska inspekcyjne. – Edukowaliśmy, przekazywaliśmy wiedzę z rąk do rąk, a rodzice bardzo chętnie i z zapałem stosowali się do naszych porad – mówi Paweł Kurpiewski, ekspert ds. bezpieczeństwa dzieci w samochodacj i red. naczelny wortalu fotelik.info– Oprócz samych inspekcji przygotowaliśmy także konkursy – nasz sławny „Letni Czesław Tuloko Run” – czyli spacer farmera z fotelikami. Dla najmłodszych, jak zwykle wyklejanki, kolorowanki, zabawy i atrakcje- dodaje.

Fototelacja z Inspekcji Fotelików 2013 w Katowicach

– Katowice zaskoczyły nas pozytywnie. Wielu z gości inspekcji przyjechało do nas z poprawnie zamontowanymi fotelikami, lub z błędami, które łatwo dało się wyeliminować. Cieszymy się, że stan wiedzy rodziców się poprawia – dodaje Anna Markowska z fotelik.info

Inspekcjom w Katowicach towarzyszyło wiele mediów. Od 11:00 relację z imprezy nagrywał TVN Turbo oraz Radio Piekary. Pojawili się także dziennikarze z „Gościa Niedzielnego”, „Dziennika Zachodniego” oraz Radia Katowice. Odwiedził nas także Mł. Asp. Jacek Prokop z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. Wszystkim mediom serdecznie dziękujemy, gdyż działamy na rzecz zwiększenia ochrony zdrowia i życia dzieci podczas jazdy samochodem.

Zobacz zdjęcia z Inspekcji Fotelików 2013 w Katowicach

Inspekcja fotelików Katowice 2013-1Wywiad dla Radia Piekary

Inspekcja fotelików Katowice 2013-7Nagranie dla Radia Katowice

Inspekcja fotelików Katowice 2013-21Wypowiedź dla TVN Turbo

Leave a Comment

Scroll to Top