Pol- Motors partnerem Inspekcji Fotelików we Wrocławiu

Firma Pol – Motors została lokalnym partnerem 10. przystanku trasy „Ogólnopolskich Inspekcji Fotelików 2013”. Inspekcje odbędą się 7 września, przy Przedszkolu „Zdrój” (Wrocław, ul. Braci Gierymskich 156 – 158). Event odbędzie się w godzinach 10.00 – 18.00.

Pol – Motors ufundował również nagrodę – jest nią bezpłatnie wypożyczony samochód na weekend. Nagrodę otrzyma ta osoba, wygra konkurs montowania fotelika 0-13kg na czas.

Firma Pol-Motors jest autoryzowanym dealerem trzech marek – Ford, Hyundai i Suzuki.

Salon i serwis Forda mieści się w nowoczesnej siedzibie, spełniającej najwyższe standardy europejskie, w którym jest zaprezentowana pełna oferta samochodów marki Ford. Salon oferuje również testowanie wybranego samochodu podczas bezpłatnej jazdy próbnej, a po zakupie – możliwość skorzystania z szeregu programów serwisowych i lojalnościowych dla klientów Pol-Motors. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów z Dolnego Śląska, w 2003 roku firma otworzyła salon samochodów Ford również w Wałbrzychu.

Pol-Motors_logo_03

Profesjonalizm pracowników firmy został doceniony przez opiniotwórczy magazyn motoryzacyjny Auto Świat – w 2007 roku salon Forda przy ul. Bardzkiej otrzymał pierwsze miejsce w sieci salonów Ford w Polsce w rankingu salonów samochodowych (nr 26/2007) w zakresie obsługi klienta.

Przy każdym salonie Pol-Motors prężnie działa właściwy danej marce Autoryzowany Serwis, zapewniający kompleksową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, sprzedaż akcesoriów i dodatkowego wyposażenia. Dział serwisu Ford został wyróżniony pierwszym miejscem w sieci salonów Ford w konkursie Mechanik Roku 2007 oraz Mechanik Roku 2009. Pol-Motors został także wyróżniony w organizowanym przez Polską Izbę Motoryzacji konkursie na Najlepszy Auto Serwis wśród dealerów wszystkich marek z całej Polski. Ukoronowaniem rzetelnej pracy serwisu jest otrzymanie z początkiem 2011 roku statusu Ford Extra Service, przyznanego do tej pory jedynie dziesięciu stacjom serwisowym marki Ford w Polsce.

za: http://www.pol-motors.pl/

Leave a Comment

Scroll to Top