Dołącz do Sponsorów i Partnerów kampanii Ogólnopolskich Inspekcji Fotelików 2014

Warto. Dlaczego? Fakt, że zbyt wiele dzieci ginie na polskich drogach jest oczywisty. Dla każdego. Ile osób czy instytucji jest jednak prawdziwie i rzetelnie zaangażowanych w działania skutecznie poprawiające ich bezpieczeństwo? Niewiele. Zostań jednym z Partnerów i Sponsorów Ogólnopolskiej Kampanii Inspekcji Fotelików i miej wpływ na kształtowanie rzeczywistości._MG_8144

W naszej kampanii nie powtarzamy utartych opinii, że “bezpieczeństwo jest ważne, bo jest ważne”, ale działamy w sposób konkretny, skutecznie pomagając rodzicom i dzieciom.

Wiemy, że jedynym sposobem, aby dzieci były bezpieczniejsze, a rodzice bardziej świadomi, jest dotarcie bezpośrednio do nich. Przez cały letni sezon odwiedzamy więc największe miasta w kraju, aby móc się z nimi spotkać. Każdej z tych osób udzielamy indywidualnej porady – jak poprawnie zapiąć ich dziecko/dzieci w foteliku, tłumaczymy, uczymy, instruujemy, sprawdzamy czy dorośli właściwie zapinają pasy bezpieczeństwa, instruujemy także kobiety w ciąży – bo wiemy, że tylko taki instruktaż jest skuteczny.

Wszystkie inspekcje organizowane są jako rodzinne eventy. Dodatkowo więc przygotowujemy także pokazy dotyczące bezpieczeństwa, wykłady, dla dzieci stacje zadaniowe dotyczące bezpieczeństwa w samochodach, gry i zabawy, konkursy dla małych i dużych gości inspekcji.

Wypadek kojarzy się nam zazwyczaj z tragedią – my zaś działamy tak, by zapobiegać. W rodzinnej atmosferze stawiamy na edukację. Nasze działania obejmują też media, które przejmują część naszej misji i upowszechniają wiedzę o fotelikach. Sprawdź, kto o nas mówił: media o Inspekcjach Fotelików

PR-ujemy, dokumentujemy, fotografujemy, dzięki użyciu Social Media jak Facebook czy Twitter wiralujemy… słowem, upowszechniamy idee bezpieczeństwa dzieci wszędzie.

Zapraszamy więc – wkrótce rusza kolejna trasa i 12 lokalizacji w całej Polsce. Możesz jeszcze zostać Partnerem i Sponsorem kampanii w 2014 roku, a Twoje logo może pojawić się wśród tych, którzy dbają o życie i zdrowie najmłodszych.

Wiele miast w kraju czeka bowiem na naszą wizytę, ale do tego potrzebne są i środki, i przeszkolony personel.

Posłuchaj: opinie rodziców

Lista nie jest jeszcze zamknięta! Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu: paulina.zielinska(malpa)fotelik.info

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: fotogaleria

_MG_8201MG_8131Inspekcje Fotelików

Leave a Comment

Scroll to Top