Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2014 ruszają już w czerwcu!

Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2014 ruszają już w czerwcu. Do września odwiedzimy ponad 10 miast w całym kraju. W tym roku pracujemy nad bezpieczeństwem najmłodszych pasażerów w fotelikach, jak też na bezpieczeństwem dorosłych, sprawdzając jak zapinają pas bezpieczeństwa.Oprócz porad “fotelikowych” czekają gry i zabawy edukacyjne, wykłady, pokazy oraz konkursy z nagrodami.

Za niecałe dwa miesiące zapraszamy więc wszystkich chętnych do spotkania z nami w nowej inspekcyjnej trasie! Zapisy uruchomimy niebawem – o czym jeszcze Was poinformujemy. Tymczasem dopinamy wszystko na ostatni guzik – w tym roku zawitamy m.in. do Warszawy, Krakowa, Poznania, Gdańska, Rybnika, Kraśnika, Torunia i in. miast na terenie kraju.

Dobrą wiadomość mamy także dla tych, których trasa Ogólnopolskich Inspekcji Fotelików Samochodowych jeszcze nie odwiedziła. Jak co roku wkrótce uruchomimy konkurs, w którym internauci będą mogli głosować na swoje miasto. Szczegóły już wkrótce!

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy odwiedzili nas w poprzednich latach. Zachęcamy także do informowania znajomych. Czas wakacyjny to czas podróży, ale także czas, gdy wiele osób decyduje się na zmianę fotelika. Często otrzymujemy od Was maile z mnóstwem pytań dotyczących doboru, montażu, zmiany fotelika… warto więc skorzystać z okazji, gdy jesteśmy w trasie i osobiście zadać je ekspertom.

Do zobaczenia w trasie. 07.06.2014 zaczynamy od Poznania!

Zobacz jak wyglądały Ogólnopolskich Inspekcje Fotelików w poprzednich latach:

Fotogaleria 2013

Dołącz do nas na Facebooku

Leave a Comment

Scroll to Top