Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych 2014 – Kraśnik – 30 sierpnia

Po raz pierwszy w Kraśniku i po raz pierwszy w tym rejonie Polski. Zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych rodziców z Kraśnika, ale także z niedalekiego Lublina, Sandomierza, Tarnobrzega czy Ostrowca Świętokrzyskiego. Spotykamy się w sobotę, 30. sierpnia, w Kraśniku, przy Zespole Szkół nr 3, ul. Słowackiego 7, w godzinach 10.00 do 18.00.

Nasi inspektorzy pozostają do dyspozycji – warto zapisać się przez formularz na górze strony, w dniu inspekcji zapraszamy do zapisów bezpośrednio na miejscu inspekcji.

Dodatkowo, w okresie letnim dochodzi do większej liczby wypadków, a co za tym idzie potrzebne są większe ilości krwi. Wakacje to najtrudniejszy okres dla pacjentów, którym dla ratowania życia należy przetoczyć krew. Dlatego zapraszamy również do wzięcia udziału w powiatowej edycji akcji pn. „W trosce o życie” osoby dorosłe (18 – 65 lat) legitymujące się dowodem tożsamości ze zdjęciem do dobrowolnego oddawania krwi.

Zbiórka krwi odbędzie się również 30 sierpnia b.r. w godz. 10.00 – 15.00 w Zespole Szkół Nr 3 w Kraśniku.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Starostwie Powiatowym w Kraśniku w pokoju numer 201 lub pod numerem telefonu: (81) 826-17-87

Na dużych i małych uczestników imprezy czekać będą także gry i zabawy dla dzieci – specjalne animacje, kolorowanki, lepienie z masy solnej i wiele, wiele innych atrakcji!

Wspieraj nas w naszych działaniach – pobierz baner trasy inspekcji i zamieść go na swoim profilu na Facebooku, udostępnij plakat, znajdziesz je pod tymi linkami:

BANERY

PLAKATY

 

oif_2014_krasnik_banner_concord_1oif_2014_krasnik_banner_perego_1oif_2014_krasnik_banner_maxicosi_2

Leave a Comment

Scroll to Top