Little Tikes – lokalny partner finału kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2014

Little Tikes został partnerem finału kampanii społecznej Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2014. W sobotę 20 września można będzie nie tylko wspaniale pobawić się ich zabawkami, ale będzie również szansa, by niektóre z nich wygrać! Szykują się konkursy.

Little Tikes jest popularnym producentem takich zabawek jak domki, jeździki, zjeżdżalnie, huśtawki, place zabaw, piaskownice, zabawki kreatywne, małpie gaje, gospodarstwa domowe i wiele innych. Już jutro, w sobotę 20 września, przy Smyk Megastore, na ul. Malborskiej 39 w Warszawie będzie można wypróbować zabawki tej marki na placu zabaw, a w międzyczasie wziąć udział w konkursach. Wśród nagród oczywiście również zabawki Little Tikes. Przybywajcie między godziną 9:00 a 17:00

Firma The Little Tikes™ powstała w 1970 r. w Hudson w Stanach Zjednoczonych. Jest międzynarodowym producentem i sprzedawcą nowatorskich i jednocześnie wysokiej jakości zabawek, mebli i akcesoriów dla dzieci. Jej celem jest stworzenie i zapewnienie klientom mądrych i bezpiecznych zabawek, pomagających rozwijać wyobraźnię oraz aktywność dzieci.

Kuchnia dla dzieci Plac zabaw Jeździk Little Tikes

Leave a Comment

Scroll to Top