Finał kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2014 – relacja

oif2014_warszawa_final_520 września przy CH SMYK MEGASTORE na warszawskim Targówku odbył się finał kampanii społecznej Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików. Impreza finałowa była wyjątkowo rozbudowaną wersją eventu OIF, a na odwiedzających inspekcje gości czekało wiele atrakcji. Jedną z nich była możliwość wygrania fotelika marki BeSafe. 

Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików znane są w Polsce już od 4 lat. Początkowo była to kampania o nieco innym charakterze i mniejszym wymiarze. Dziś OIF to ogromne wydarzenie edukacyjne łączące elementy nauki rodziców poprzez przekazywanie wiedzy „z rąk do rąk” oraz nauki przez zabawę – w przypadku najmłodszych. „Inspekcje” to także wydarzenie medialne. Eventy w całej Polsce promowane są przez największe, mainstreamowe media, a informacje o wydarzeniu pojawiają się już na długo przed planowanym spotkaniem z inspektorami.

Najważniejsze w kampanii są jednak same spotkania rodziców z inspektorami. OIF podejmuje działania, dzięki którym miażdżąca statystyka mówiąca o tym, że ponad 70% rodziców przewozi swoje dzieci w sposób, który zagraża ich życiu jest zmieniana na lepsze. W roku 2014 eksperci i wyszkoleni specjaliści kampanii przy wsparciu kluczowych sponsorów takich jak BeSafe sprawili, że ponad 900 rodzin w całej Polsce już podróżuje bezpieczniej. To kropla w morzu, ale kampania z roku na rok rozrasta się niemal w stopniu wykładniczym.

Twórcy kampanii zaprosili do uczestnictwa w finale 2 nowych partnerów, i tak w miasteczku namiotowym pojawiły się „Bajki-grajki” oraz „Little Tikes”.

Finał kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików obfitował w konkursy z cennymi nagrodami. W slalomie z fotelikami 0-13 kg można było wygrać fotelik samochodowy marki BeSafe odpowiednio dobrany i dopasowany do dziecka i samochodu. W konkursie montowania fotelika na czas, w którym oceniano zarówno szybkość jak i poprawność montażu zwycięzcy otrzymywali prezenty od BeSafe i Little Tikes.

Finałowe „Inspekcje” to kropka nad i dla całej trasy. Kampania zawsze jest wyjątkowo dobrze przyjmowana przez rodziców, którzy chętnie ją odwiedzają i dzielą się opiniami i wrażeniami z innymi. Tak było i tym razem. Jeżeli nie udało się Wam dotrzeć na jedną z 15 imprez, które odbyły się w roku 2014 – nie ma strachu. W 2015 Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików wracają z nową odsłoną i w jeszcze większym wymiarze. Zapraszamy do śledzenia www.inspekcje-fotelikow.pl oraz aktualności na www.fotelik.info.

Zobacz galerię finału:

 

 

Leave a Comment

Scroll to Top