18 lipca – Inspekcje Fotelików w Legnicy

oif2015_legnica_roemer

Legnica to jeden z ważniejszych punktów na fotelikowej mapie Polski. Tam bowiem rezydują mistrzowie i tegoroczni wicemistrzowie Mistrzostw Polski Fotelikiada 2015. Ich sklep znany jest w okolicy (ale i nie tylko) z posiadania wyłącznie dobrych fotelików oraz możliwości przymiarki i doboru fotelika. O tym, jak Legnica i przybyli z regionu goście montują foteliki dowiemy się 18 lipca.

Na bezpłatne sprawdzenie fotelika w ramach kampanii społecznej “Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych” zapraszamy na ul. Wrocławską 294, 18 lipca, od 10.00 do 18.00. Zapisy poprzez formularz w prawym górnym rogu strony.

Szczegóły dojazdu i więcej informacji:

https://inspekcje-fotelikow.pl/trasa/trasa-2015/18-07-legnica/

Zapraszamy także wszystkich dorosłych, którzy pragną sprawdzić, czy ich pasy bezpieczeństwa są dobrze zapięte, a zagłówki poprawnie zamontowane. Dbamy bowiem nie tylko o bezpieczeństwo najmłodszych, ale także ich opiekunów. Zachęcamy także wszystkich, którzy mają jakiekolwiek pytania dotyczące fotelików samochodowych do przygotowania ich i zadania ekspertom. Czekamy na Was 18 lipca w Legnicy! Do zobaczenia!

 

Leave a Comment

Scroll to Top