Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików w Opolu za nami

oif-opole-IMG_0280
Miasteczko kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików stanęło obok sklepu Smyk Megastore

Wszystkie dzieci ciągnące rodziców za ręce w stronę opolskiego sklepu Smyk Megastore wiedziały, co robią! W minioną sobotę zjawiło się w tym miejscu, miasteczko kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików, gdzie rodzice dowiadywali się jak odpowiednio zapinać dziecięce foteliki i co zrobić, aby zwiększyć bezpieczeństwo całej rodziny, natomiast dzieci znajdowały dla siebie moc atrakcji w strefie zabaw.

Nasze miasteczko inspekcyjne w minioną sobotę znalazło swoją przystań przy sklepie Smyk Megastore w Centrum Handlowym Karolinka w Opolu. Pogoda uraczyła nas swoją łagodnością, a Opolanie życzliwością. Wykonaliśmy wiele rzetelnych inspekcji dziecięcych fotelików i pomogliśmy rodzicom zwiększyć bezpieczeństwo swoich pociech. Niektórzy tatusiowie bardzo denerwowali się, gdy słyszeli o swoich błędach, ale mamy nadzieję, że to tylko przejaw męskiej dumy, która dopuści do głosu rozsądek i pokieruje ojców na bezpieczną stronę mocy 😉

oif-opole-IMG_0201
Dzieci były pod najlepszą opieką animatorów

Natknęliśmy się na dwa przypadki rodziców, którzy dla dobra dzieci udali się do sklepu z fotelikami, poprosili o najlepszy jaki istnieje, a dostali… taki, który niczym nie chronił ich dziecka w aucie. To przerażające, jak bardzo trzeba uważać na zakupach – każdemu świadomemu konsumentowi radzimy, aby najpierw przeanalizował testy fotelików (dostępne tutaj http://fotelik.info/pl/testy/ ), poczytał na temat ich wyboru i dopiero potem odwiedził sklep, aby móc zmierzyć się z wiedzą sprzedawcy (lub jej brakiem…).

Mamy nadzieję, że nasza obecność w Opolu przyczyni się do zwiększenia świadomości mieszkańców a osoby, które skorzystały tam z naszej wiedzy, będą ją propagowały dalej.

Więcej o błędach, jakie znaleźliśmy w opolskich autach, czytajcie na http://www.fotelik.info/

W kolejne weekendy będziemy pojawiać się w innych miastach – śledźcie trasę kampanii: TRASA 2015, odwiedzajcie nas i zapraszajcie znajomych!

 

Leave a Comment

Scroll to Top