25 lipca – Inspekcje Fotelików w Częstochowie

oif_2014_krasnik_30.08.2014_9Chociaż Częstochowa ma swoich “fotelikowych” mistrzów, zaprosili oni do siebie ekspertów kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików. Tym razem czeka na Was coś wyjątkowego – cały dzień tylko dla rodziców, którzy szukają porady oraz dbają o bezpieczeństwo swoich maluchów. Zapiszcie się poprzez formularz w prawym górnym rogu strony i przyjedźcie na Al. Pokoju 9A.

UWAGA: ze względów technicznych zostaliśmy zmuszeni do ograniczenia eventu w Częstochowie. Zapraszamy wszystkich zapisanych i chętnych do sklepu Od Narodzin. Inspekcje Fotelików zostaną przeprowadzone przez Mistrzów Fotelikiady ze sklepu Od Narodzin (udzielamy im 100% rekomendacji). Wszystkich, którzy jednak pragnęliby się z nami spotkać zapraszamy do Krakowa lub Gliwic.

Na świecie ponad 70% fotelików montowanych jest nieprawidłowo. W naszym kraju te statystyki są niestety o wiele większe – sięgają aż 90%. Wiele osób jest już świadomych, że od tego, jak zamontujemy nasz fotelik i zapniemy w nim dziecko bardzo wiele zależy. W ciągu ułamków sekund podczas wypadku nawet detale mogą zadecydować o życiu i zdrowiu nie tylko naszej pociechy, ale także nas samych!

Dlaczego? O tym wszystkim można się dowiedzieć na żywo, podczas rozmów i spotkań z ekspertami w specjalnym miasteczku inspekcyjnym, przy sklepie “Od Narodzin”. Zapraszamy do zapisu poprzez formularz w prawym górnym rogu strony. Zaproście znajomych i przyjaciół!

oif2015_czestochowa_maxicosi

Leave a Comment

Scroll to Top