Inspekcje Fotelików w Legnicy 18.07 – relacja

IMG_0352

Legnicki debiut na mapie kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików był niezwykle gorący. Oczywiście pod względem temperatury, ale i, o dziwo, pod względem dobrze zamontowanych fotelików! Przeczytajcie naszą relację.

Dziewięć aut przyjechało do nas ze świetnie dobranymi i pancernie zamontowanymi fotelikami. Jest to duży powód do radości, więc serdecznie gratulujemy tak rodzicom, jak i ich nauczycielowi – Waldemarowi Maciuszkowi (który jest dwukrotnym mistrzem Polski w Mistrzostwach Polski Fotelikiada – przeczytaj wywiad: Waldemar Maciuszek – 2 miejsce w kategorii „Najlepszy sprzedawca” oraz „Najlepszy sklep”) Właśnie takich sprzedawców szukajcie w naszym kraju (albo sami się na takich uczcie – to apel do wszystkich profesjonalistów)!

Sobota była niezwykle upalnym dniem w całym kraju. Dlatego cieszymy się, że rodzice jadący nad nieodległe jezioro mimo kuszących planów decydowali się do nas zajechać i korzystali z inspekcji fotelików. Mamy nadzieję, że kąpiele i opalanie nadrobili nazajutrz…

Zachwyceni jesteśmy tym, jak wiele dzieci w Legnicy jeździ tyłem do kierunku jazdy. Skoro da się przekonać do tego rodziców i dzieci z Legnicy, dlaczego nie może udać się to  w Warszawie, Krakowie czy Gdańsku? Nas na pewno czeka jeszcze wiele pracy, ale oczywiście liczymy też na Was! Udostępniajcie informacje o kolejnych przystankach naszej trasy gdzie tylko możecie i zapraszajcie na spotkania z Inspekcjami Fotelików wszystkich swoich znajomych.

Zapraszamy też wszystkie mamy, których pociechy podróżują jeszcze w brzuszkach. Porozmawiamy z Wami o poprawnym zapinaniu pasów, adapterach pasowych oraz tym jak wybrać pierwszy fotelik.

Dziękujemy za gościnę Magdalenie i Waldemarowi Maciuszkom i z ręką na wszystkich naszych sercach polecamy tego sprzedawcę – kolejny raz sprawdziliśmy, że dbają oni o realne bezpieczeństwo swoich klientów.

Leave a Comment

Scroll to Top