Maxi-Cosi wspiera Inspekcje Fotelików od 2012 roku

Dzięki wsparciu sponsorów przekaz Inspekcji Fotelików mógł trafić do mediów w całej Polsce - Inspekcje 2013
Dzięki wsparciu sponsorów przekaz Inspekcji Fotelików mógł trafić do mediów w całej Polsce – Inspekcje Fotelików w 2013 roku

Już ponad 2000 rodzin w Polsce mogło skorzystać z Inspekcji Fotelików i jeździ bezpiecznie. Wszystko dzięki Partnerom i sponsorom. Maxi-Cosi jest jednym z najważniejszych – i to już od 4 lat.

 

Maxi-Cosi wsparło Inspekcje Fotelików w 2012 roku, gdy o czymś takim jeszcze niewiele osób w Polsce słyszało, a jeszcze mniej mogło z nich skorzystać. Cztery lata ciężkiej pracy przyniosły owoce – setki wyedukowanych rodziców i bezpiecznych dzieci. Dziś co roku odwiedzamy kilkanaście miast w Polsce, co jest ewenementem na skalę europejską.

 

Idea Inspekcji Fotelików została wsparta przez Maxi-Cosi już w 2012 roku i systematycznie jest ona przez nich rozwijana – na wiele sposobów. Firma ta jest nie tylko Partnerem i Sponsorem Inspekcji Fotelików. Od lat jej przedstawiciele biorą udział w pracach międzynarodowego zespołu opracowującego nowe normy homologacyjne. To między innymi dzięki nim pojawiły się na naszym rynku pierwsze foteliki i-Size (także w Polsce!), spełniające nowe, bardziej wyśrubowane kryteria bezpieczeństwa, a przez to lepiej chroniące najmłodszych pasażerów.

O tym, jak bardzo idea bezpieczeństwa dzieci w samochodach jest bliska Maxi-Cosi można przeczytać na stronie marki: Maxi-Cosi Polska

Przeczytaj też Maxi-Cosi o bezpieczeństwie i i-Size: Maxi-Cosi Strefa Bezpieczeństwa

Zobaczcie też jak od 4 lat razem z Maxi-Cosi dbamy o bezpieczeństwo maluchów w podróży w Polsce.

 

Przeczytaj, co o Inspekcjach Fotelików myślą rodzice, którzy nas odwiedzają: OPINIE RODZICÓW

 

Leave a Comment

Scroll to Top