Relacja z Inspekcji Fotelików w Krakowie (1.08.2015)

Geoffrey - Maskotka Toys R Us towarzyszy w zabawach z najmłodszymi
Geoffrey – Maskotka Toys R Us towarzyszy w zabawach z najmłodszymi

Kraków zawsze zwarty i gotowy – czekał na Inspektorów Fotelików w komplecie. Prawie setka inspekcji to bardzo dobry wynik. Krakowianie wiedzą, że warto korzystać z porad Inspekcji Fotelików.

Miejsca w zapisach zaczęło brakować już trzy tygodnie przed imprezą. Dodatkowe stanowiska, na uruchomienie których się zdecydowaliśmy, zapełniły się w mgnieniu oka. I tym razem mieliśmy pełne ręce roboty. Zawsze było coś do poprawienia. O tym, że niektórzy z przybyłych na Inspekcje Fotelików wychodzili załamani – nie trzeba mówić. Jeśli rodzic dowiaduje się, że nieświadomie narażał swoje dziecko na niebezpieczeństwo – może się przerazić. Wszystko jednak ma swój dobry finał – bo inspektorzy poprawią błąd, wytłumaczą co i dlaczego było robione źle, a rodzic sam nauczy się poprawnie montować fotelik. I wszystkiego można dowiedzieć się w przyjaznej atmosferze miasteczka namiotowego, a nie podczas ekspertyzy powypadkowej.

Jak zawsze przy sklepie Toys”R”Us odwiedził nas Geoffrey, który przede wszystkim bawił się z dziećmi. Nasza Animatorka chyba przypadła mu do gustu, bo był bardzo posłuszny podczas zabawy (zapraszamy do galerii zdjęć!).

Drodzy Rodzicie, pamiętajcie, żeby o wszystkim, czego się u nas dowiadujecie, informować znajomych. Instruujcie i tłumaczcie, a także polecajcie przyjazd na Inspekcje Fotelików – niech grono świadomych rodziców stale się powiększa!

Wszystkich chętnych zapraszamy na kolejne Inspekcje Fotelików 8.08 w Gliwicach, 29.08 w Łodzi i 5.09 w Bydgoszczy. Zapisy przez formularz w prawym górnym rogu strony.

Leave a Comment

Scroll to Top