Inspekcje Fotelików w Gliwicach (08.08.2015) – relacja

Jest Klanza, jest zabawa! :) :) :) Inspekcje Fotelików to również atrakcje dla najmłodszych (nie tylko ciężka praca ;) )
Jest Klanza, jest zabawa! Inspekcje Fotelików to również atrakcje dla najmłodszych (nie tylko ciężka praca 😉 )

Wielkie upały nawiedziły całą Polskę, ale w Gliwicach wszyscy chronili się pod supernamiotami Inspekcji Fotelików. Rodzice (i inspektorzy) w pocie czoła montowali foteliki, a dzieci nie chciały wychodzić ze strefy zabaw. Przeczytajcie i zobaczcie co się działo!

Dystrybutor z zimną wodą orzeźwiał wszystkich spragnionych, a była taka potrzeba. Pracę zaczęliśmy bowiem bardzo wcześnie, bo już o wpół do dziesiątej pojawił się pierwszy tatuś chcący sprawdzić swój fotelik. Potem przyjechali następni i tak już do samego wieczora mieliśmy pełne ręce roboty. Niektórzy musieli cierpliwie poczekać kilka minut, ale ich wytrwałość zawsze została nagrodzona. Kilka osób odebrało od nas gratulacje (poprawnie zamontowane foteliki!), a kilka podjęło bardzo ważne decyzje. Niektórzy po raz pierwszy na Inspekcjach Fotelików dowiedzieli się o fotelikach tyłem do kierunku jazdy i… zdecydowali, że czeka ich zmiana na taki właśnie model.

W Inspekcjach towarzyszyli nam gliwiccy Policjanci, którzy – jak widać na zdjęciach – świetnie dogadywali się z najmłodszymi pasażerami!

Strefa zabaw tak bardzo przyciągała dzieci, że te nie chciały jej opuszczać nawet po zakończonej inspekcji fotelika. Każde z maluchów mogło dostać swój balonik, powalczyć na pompowane szable, pokolorować obrazki i wiele innych… Dzieciaki szczególnie chętnie brały udział w zabawach z chustą animacyjną Klanza.

Ekipa Smyka towarzyszyła nam przez cały dzień. Każdą osobę z obsługi sklepu poddawaliśmy doświadczeniu „nurkowania”, które to zjawisko odbywa się, gdy pasy zostaną niepoprawnie zapięte. Sprzedawcy bardzo chętnie nabywali nowe umiejętności i sprawdzali je pod okiem naszych ekspertów. Mamy nadzieję, że połknęli fotelikowego bakcyla i będą chcieli dalej pogłębiać swoją wiedzę. Bardzo dziękujemy Smykowi z Gliwic za ciepłe (nawet upalne!) przyjęcie.

Pamiętajmy, że nie pojawilibyśmy się w Gliwicach, gdyby nie nasi sponsorzy: Partnerzy i sponsorzy Inspekcji Fotelików 2015.

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na Inspekcje Fotelików w Łodzi, które odbędą się 29 sierpnia!

Leave a Comment

Scroll to Top