Partnerzy i sponsorzy

Inspekcje fotelików w ramach kampanii są całkowicie bezpłatne dla ich uczestników dzięki wspaniałemu wsparciu finansowemu, rzeczowemu i medialnemu sponsorów, partnerów i patronów kampanii. To dzięki nim działania kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików są możliwe. Dziękujemy!

ORGANIZATORZY

logo_engineers4safetyE4S – Engineers for Safety

fotelikinfo-Lfotelik.info
pierwszy polski popularnonaukowy serwis dla rodziców w całości poświęcony fotelikom samochodowym dla dzieci. Prezentuje aktualną wiedzę inżynierską z zakresu biomechaniki zderzeń samochodów, a w szczególności z zakresu bezpieczeństwa dzieci w samochodach. Publikuje przedruki najnowszych badań naukowych w tej dziedzinie. Udostępnia wyniki testów fotelików samochodowych dla dzieci, przeprowadzonych w Europie przez ADAC, OEAMTC oraz ANWB w ciągu ostatnich 10 lat.

4CPS - for Child Passenger Safety

4CPS – for Child Passenger Safety
zajmuje się doradztwem i szkoleniami z zakresu bezpieczeństwa dzieci w samochodach. Klientami 4CPS są producenci i importerzy fotelików samochodowych dla dzieci oraz sklepy oferujące takie foteliki. Promuje także idee inspekcji fotelików samochodowych i uczestniczy w ogólnopolskich kampaniach społecznych na rzecz bezpieczeństwa.

 

SPONSORZY

britax-roemer-logo-nowe

Britax Römer

producent fotelików samochodowych dla dzieci, globalna firma z 9 zakładami produkcyjnymi i własnym centrum testów zderzeniowych.

akpolAkpol

istniejąca od 1988 roku firma z Gdańska, wyłączny dystrybutor fotelików marki Britax Röemer

Joie logo 2Joie – producent fotelików samochodowych, dostępnych na polskim rynku.

 

Maxi-Cosi logoMaxi Cosi

jedna z najbardziej popularnych marek fotelików samochodowych dla dzieci.

 

Dorel logoDorel Polska

polski oddział kanadyjskiej firmy projektującej i produkującej foteliki samochodowe sprzedawane w kilkudziesięciu państwach na całym świecie.

diono_logo_1

Diono

Amerykański producent fotelików samochodowych dla dzieci, legendarnego Radiana i Monterey 2, który pozwala wg homologacji w USA na przewożenie dzieci aż do 54 kg wagi i 160 cm wzrostu.

 

RECARORecaro

Producent fotelików samochodowych, a także foteli samochodowych, rajdowych, lotniczych i in.logis

Logis

Generalny dystrybutor Recaro na rynku polskim, a także centrum logistyczno-produkcyjne.

 

rabenRaben Polska – sponsor logistyczny

strategiczny sponsor logistyczny kampanii, Grupa Raben jest obecna na rynku europejskim od ponad 80 lat oferując kompleksowe usługi logistyczne. Poszczególne oddziały Grupy zlokalizowane są w 10 krajach Europy, na terenie: Czech, Estonii, Holandii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Polski, Słowacji, Ukrainy i Węgrzech.

Tuloko

logo_tuloko

 

PARTNERZY WSPIERAJĄCY

 

PATRONI:

krbrd-logo-krajowa-rada-bezpieczenstwa-ruchu-drogowegoKrajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

jako Honorowy Patron kampanii społecznej „Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych 2015”

Krajowa Rada określa kierunki i koordynuje działania administracji rządowej w sprawach bezpieczeństwa ruchu drogowego.

BD nowe logoPatronem medialnym jest „Branża Dziecięca” – ogólnopolski dwumiesięcznik B2B kierowany do sklepów i hurtowni z akcesoriami dla dzieci i zabawkami.

ksiega_PIMOTPrzemysłowy Instytut Motoryzacji po raz pierwszy w edycji 2015 wspiera swoim patronatem kampanię społeczną „Ogólnoposkie Inspekcje Fotelików Samochodowych”

its logoInstytut Transportu Samochodowego

 

AKCJĘ WSPIERAJĄ

smyk

warsaw expo logo

dm logo

Podziękowania należą się też patronom medialnym za ich wkład w promocję akcji. To dzięki ich działaniom informacja o kampanii ma szansę dotrzeć do jak największej liczby osób.

Jeśli chcesz dołączyć do tego zaszczytnego grona – skontaktuj się z nami!

Klikając poniżej zobaczysz, kto wspierał kampanię w jej poprzednich odsłonach:

edycja 2014

edycja 2013

edycja 2012

Dziękujemy również wszystkim tym, którzy działają indywidualnie i – niejednokrotnie – anonimowo, promując Inspekcje Fotelików na blogach, forach i wszędzie tam, gdzie są w stanie dotrzeć!

Dodaj komentarz

Scroll to Top