Partnerzy, Sponsorzy i Patroni 2014

Przeprowadzenie Ogólnopolskich Inspekcji Fotelików nie byłoby możliwe bez wsparcia sponsorów i partnerów. Każdego roku ich szeregi zasilają kolejne firmy i instytucje.

Inspekcje fotelików w ramach kampanii są całkowicie bezpłatne dla ich uczestników dzięki ogromnemu wsparciu finansowemu, rzeczowemu i medialnemu sponsorów, partnerów i patronów kampanii. Dziękujemy!

ORGANIZATORZY

logo_engineers4safetyE4S – Engineers for Safety

fotelikinfo-Lfotelik.info
pierwszy polski popularnonaukowy serwis dla rodziców w całości poświęcony fotelikom samochodowym dla dzieci. Prezentuje aktualną wiedzę inżynierską z zakresu biomechaniki zderzeń samochodów, a w szczególności z zakresu bezpieczeństwa dzieci w samochodach. Publikuje przedruki najnowszych badań naukowych w tej dziedzinie. Udostępnia wyniki testów fotelików samochodowych dla dzieci, przeprowadzonych w Europie przez ADAC, OEAMTC oraz ANWB w ciągu ostatnich 10 lat.

4CPS - for Child Passenger Safety

4CPS – for Child Passenger Safety
zajmuje się doradztwem i szkoleniami z zakresu bezpieczeństwa dzieci w samochodach. Klientami 4CPS są producenci i importerzy fotelików samochodowych dla dzieci oraz sklepy oferujące takie foteliki. Promuje także idee inspekcji fotelików samochodowych i uczestniczy w ogólnopolskich kampaniach społecznych na rzecz bezpieczeństwa.

SPONSOR STRATEGICZNY

BeSafe

Główny, Strategiczny Sponsor imprezy Ogólnopolskich Inspekcji Fotelików Samochodowych 2014, norweska firma produkująca foteliki samochodowe, prowadząca sprzedaż w ponad 27 krajach Europy i Azji.

SPONSORZY

Marko_LogoTypeMarko

istniejąca od 1991 roku firma z Wodzisławia Ślaskiego, wyłączny dystrybutor fotelików marki BeSafe

Logo_ConcordConcord

Istniejąca od 1976 roku firma – producent fotelików samochodowych dla dzieci.

logo_strmini-maxi

firma powstała w 1990 roku w Piekarach Śląskich, wyłączny dystrybutor fotelików marki Concord

britax roemerBritax Römer

producent fotelików samochodowych dla dzieci, globalna firma z 9 zakładami produkcyjnymi i własnym centrum testów zderzeniowych.

akpolAkpol

istniejąca od 1988 roku firma z Gdańska, wyłączny dystrybutor fotelików marki Britax Röemer

rabenRaben Polska

strategiczny sponsor logistyczny kampanii, Grupa Raben jest obecna na rynku europejskim od ponad 80 lat oferując kompleksowe usługi logistyczne. Poszczególne oddziały Grupy zlokalizowane są w 10 krajach Europy, na terenie: Czech, Estonii, Holandii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Polski, Słowacji, Ukrainy i Węgrzech.

3D_TypeV_element_c.without-cropmarks.JPEG.RGBSubaru

Subaru oferuje samochody, których podstawowym założeniem konstrukcyjnym jest maksymalizacja aktywnego bezpieczeństwa – standardowo i we wszystkich modelach. Dzięki swojej szczególnej budowie auta te w każdych warunkach drogowych prowadzą się neutralnie w sposób samoistny, nawet gdyby nie stosować zaawansowanych elektronicznych systemów stabilizacji toru jazdy. Jednak użycie współczesnej elektroniki jeszcze bardziej poprawia zachowanie samochodu nawet w krytycznych sytuacjach, do poziomów nieosiągalnych w klasycznych konstrukcjach. Efektem jest osiągnięcie jedynej w swoim rodzaju dynamiki samochodu i jednocześnie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa aktywnego.

recarologoRecaro

Producent fotelików samochodowych, a także foteli samochodowych, rajdowych, lotniczych i in.

logisLogis

Generalny dystrybutor Recaro na rynku polskim, a także centrum logistyczno-produkcyjne.

Maxi Cosi

jedna z najbardziej popularnych marek fotelików samochodowych dla dzieci.

Dorel PolskaDorel logo

polski oddział kanadyjskiej firmy projektującej i produkującej foteliki samochodowe sprzedawane w kilkudziesięciu państwach na całym świecie.

 PARTNERZY WSPIERAJĄCY

peg peregoJANE_logo2012-male-1024x445

Graco_PMS-422C_nowe-2012-male-1024x339

recarologo

PATRONI:

BD nowe logoPatronem medialnym jest „Branża Dziecięca” – ogólnopolski dwumiesięcznik B2B kierowany do sklepów i hurtowni z akcesoriami dla dzieci i zabawkami.

Partnerstwo_logo_duze (1)Partnerstwo Dla Bezpieczeństwa Drogowego

Stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego działa na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego i zmniejszenia liczby ofiar wypadków drogowych w Polsce.

logo_krbrd_male

Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

jako Honorowy Patron kampanii społecznej „Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych 2014”

Krajowa Rada określa kierunki i koordynuje działania administracji rządowej w sprawach bezpieczeństwa ruchu drogowego.

policja logoKomenda Główna Policji

jako Honorowy Patron kampanii społecznej „Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych 2014”

logopspnowe

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Rybniku

W Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików włączyła się Komenda Miejska Policji w Rybniku.

 AKCJĘ WSPIERAJĄ

dm logologo DEPL

madar siedlce torun plazaSmyk Megastore

Podziękowania należą się też patronom medialnym za ich wkład w promocję akcji. To dzięki ich działaniom informacja o kampanii ma szansę dotrzeć do jak największej liczby osób.

Jeśli chcesz dołączyć do tego zaszczytnego grona – skontaktuj się z nami!

Klikając poniżej zobaczysz, kto wspierał kampanię w jej poprzednich odsłonach:

edycja 2013

edycja 2012

Dziękujemy również wszystkim tym, którzy działają indywidualnie i – niejednokrotnie – anonimowo, promując Inspekcje Fotelików na blogach, forach i wszędzie tam, gdzie są w stanie dotrzeć!

Dodaj komentarz

Scroll to Top