27.07.2013 Zabrze

Dzień po Inspekcji w Katowicach Inspekcje przeniosą się do Zabrza. Wszyscy chętni rodzice mogą zapisać się na Inspekcje na stronie inspekcje-fotelikow.pl.

Rodzice i opiekunowie otrzymają odpowiedzi na pytania dotyczące bezpieczeństwa ich dzieci w samochodzie oraz fachowe porady i instruktaż, jak prawidłowo wykorzystać posiadany fotelik samochodowych, by sprawił się na 110% swoich możliwości. Każdy rodzic nie tylko zobaczy jak prawidłowo montować fotelik samochodowy, ale przede wszystkim zdobędzie praktyczne umiejętności tak, by mógł samodzielnie zapewnić swojemu dziecku maksimum bezpieczeństwa podczas podróży samochodem.

Jak zwykle nie zabraknie okazji, by wygrać nagrody rzeczowe w konkursach dla rodziców. Dla dzieci zostanie przygotowany kącik plastyczny, zabawy samochodzikami solarnymi i zdalnie sterowanymi, a także pokaz „jajko kaskader”. Dodatkowe pokazy i wykłady prowadzone będą przez instruktorów kampanii w skelpie „Viki”, który jest lokalnym partnerem akcji. Jak właściwie używać pasów bezpieczeństwa, jak odpowiednio dobrać foteliki z poszczególnych kategorii wagowych – tego właśnie będziesz miał okazję się dowiedzieć.

Relacja z tegorocznej Inspekcji oraz Fotogaleria

W skelpie „Viki”. poza wykładami specjalistów od bezpieczeństwa dzieci w samochodach zorganizowane będą także zabawy zestawami Hot Wheels (w duchu BRD), makijaże dla dzieci, turniej gier Matela oraz pokazy baniek mydlanych.

Kolejny partner lokalny w Zabrzu – Komenda Miejska Policji – również zapowiedziała niespodzianki. Dla dorosłych – wykład dotyczący wypadków samochodowych, a dla dzieci – możliwość obejrzenia radiowozu i … a to tylko niektóre z niespodzianek.

Inspekcja odbędzie się w sobotę, 27 lipca, przy Miejskim Urzędzie Pomocy Rodzinie, ul. Roosvelta 40 oraz przy sklepie „Viki”, ul. Roosvelta 54.

Honorowy patronat nad Inspekcją Fotelików Samochodowych objęła prezydent miasta Zabrza Małgorzata Mańka – Szulik.

zabrze w sercu slaskazabrze logo

zabrze_27_lipca

Dojazd:


Pokaż Inspekcje Fotelików 2013 – Zabrze na większej mapie

Dodaj komentarz

Scroll to Top