31.08.2013 Szczecin – Przylep

Po raz pierwszy Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych zawitają do Szczecina. Miasto to wygrało Facebook’owy konkurs przygotowany przez Fanpage Inspekcji Fotelików, zdobywając najwięcej głosów. Dzięki temu już 31 sierpnia (sobota) eksperci Ogólnopolskich Inspekcji Fotelików przybędą do podszczecińskiej miejscowości Przylep, gdzie przy ul. Rodzinnej 1 (Przedszkole „Fale”) odbędzie się 9 przystanek tegorocznej trasy Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2013.

Relacja z Inspekcji 2013

Osoby, którzy zarejestrują się na stronie inspekcje-fotelikow.pl będą mieli okazję sprawdzić czy dotychczas używany fotelik jest odpowiednio dobrany i prawidłowo montowany w samochodzie. Eksperci ds. bezpieczeństwa dzieci w samochodzie do każdegpo przypadku podejdą indywidualnie: doradzą, odpowiedzą na pytania, rozwieją wątliwości. Nowo nabytą wiedzę rodzice i opiekunowie będą mogli sprawdzić od razu w praktyce.

Fotogaleria

Oprócz tego na rodziców i dzieci czekają niespodzianki, na czele z konkursem „Letni Czesław Tuloko Run”, a także wyklejankami, kolorowankami, które w swojej wymowie nawiązują do bezpieczeństwa osób podrużujących samochodem.

Inspekcje odbędą się w godzinach 10.00 – 18.00.

szczecin_750x200_be_safe_2_inspekcje_2013

Dojazd:

Przylep k. Szczecina, ul. Rodzinna 1

Dodaj komentarz

Scroll to Top