02.08.2014 Rybnik

Po raz pierwszy odwiedzimy na naszej trasie Ogólnopolskich Inspekcji Fotelików Rybnik. Cieszymy się, że również tutaj nasi eksperci będą mogli podzielić się wiedzą z zakresu bezpieczeństwa fotelików samochodowych oraz zapinania pasów. Wszystkich chętnych będziemy przyjmować przy sklepie Markusia, ul. Obwiednia Południowa 3 w sobotę, 2 sierpnia, w godzinach 10.00 do 18.00.

Wszelkie porady inspekcyjne inżynierów biomechaniki zderzeń oraz osób zajmujących się bezpieczeństwem dzieci w samochodach będą dostępne dla tych, którzy zapiszą się poprzez formularz internetowego systemu rejestracji dostępnego na www.inspekcje-fotelikow.pl.

Relacja z Inspekcji Fotelików Samochodowych – Rybnik 2014
FotoRelacja z Inspekcji Fotelików Samochodowych – Rybnik 2014

oif_2014_rybnik_banner_subaru_2

Oprócz informacji dotyczących bezpieczeństwa dzieci i dorosłych, na wszystkich czekają pogadanki, pokazy, instruktaże oraz… gry i zabawy edukacyjne. Skorzystają i najmłodsi, i najstarsi uczestnicy. Do wygrania atrakcyjne nagrody. W planie: solarne samochodziki, konkurs montowania fotelika, bieg farmera, kolorowanki i wyklejanki i in.

Zobacz relacje i fotorelacje z poprzednich lat, gdy odwiedzaliśmy inne miasta:

Trasa Inspekcji 2012

Trasa Inspekcji 2013

Zostań ambasadorem kampanii „Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych”! Pobierz baner internetowy do umieszczenia na forum lub stronie internetowej lub plakat!

Mapa dojazdu :

Pokaż Inspekcje Fotelików RYBNIK, sklep Markusia na większej mapie

Dodaj komentarz

Scroll to Top