Warszawa po raz drugi na trasie inspekcji – trwają zapisy

Pierwotny termin uległ zmianie, ale gotowość pozostała zachowana. Ruszyły zapisy na drugą już turę inspekcji w stolicy! 8 września odwiedź jedno z dwóch eksperckich stanowisk Ogólnopolskich Inspekcji Fotelików 2012 na ulicy Sokratesa 11a przy Auto Plaza Bielany – dealerze Forda. Zarezerwuj miejsce już dziś!

Część czytelników zapewne spotkała się już z inspektorami fotelik.info w czasie poprzednich inspekcji zorganizowanych w Warszawie w ramach tegorocznej trasy. Miało to miejsce 23 i 24 czerwca, podczas bielańskiego Pikniku z Ojcem, kiedy to odbyła się inauguracja akcji. Poniżej linki do relacji z tego wydarzenia oraz do fotogalerii.

Ci, którzy poprzednim razem nie mieli okazji, by skorzystać z porad i instruktażu ekspertów, lub z przyczyn losowych musieli z nich zrezygnować, mają kolejną szansę. Zarówno ich, jak i wszystkich innych chętnych, zapraszamy do dealera Forda – Auto Plaza Bielany – przy ulicy Sokratesa.

Foteliki, z których korzystają Wasze pociechy, zostaną poddane inspekcji obejmującej sprawdzenie poprawności ich doboru, dopasowania do samochodu i dziecka, udzielenie wskazówek technicznych i porad. Uzyskacie odpowiedzi na nurtujące Was pytania dotyczące bezpieczeństwa w samochodzie. Eksperci poinstruują i pokażą, jak poprawnie montować fotelik i zabezpieczyć w nim dziecko. Nie zapomną o zagłówkach i pasach bezpieczeństwa dorosłych pasażerów, by i oni mogli podróżować bezpieczniej.

Lubisz wygrywać? Masz okazję! Na pewno pamiętasz, jak montować fotelik 0-13 kg (a może ciągle jeszcze go montujesz?). Teraz pokaż jak to zrobić poprawnie i szybko! Dla najlepszego nagroda – maskotka Elmo. Tymczasem głowni zainteresowani – młodzi użytkownicy fotelików zajmą się kolorowankami, wyklejankami, wyścigami samochodzików solarnych i obejrzą pokaz „jajko-kaskader”.

70% fotelików montowanych jest nieprawidłowo. Sprawdź fotelik swojego dziecka. Możesz zdobyć wartościowe umiejętności i poprawić bezpieczeństwo lub upewnić się, że zapewniasz je dziecku właściwie.

Obowiązuje rezerwacja miejsc przez formularz elektroniczny dostępny na stronie www.inspekcje-fotelikow.pl
Osoby zapisane na konkretną godzinę mają pierwszeństwo. Pozostali chętni zostaną przyjęci, o ile pozwoli na to czas.

Podsumowując – spotkajmy się!
Czas: 8 września (sobota), godz. 9:00-16:00
Miejsce: ul. Sokratesa 11a, Auto Plaza Bielany – dealer Forda
Uwaga: obowiązują zapisy internetowe

Do zobaczenia!

Leave a Comment

Scroll to Top