Wielki Finał „Ogólnopolskich Inspekcji Fotelików Samochodowych 2013”!

Wielkimi krokami zbliza się Wielki FInał kampanii „Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochdowych 2013″. Inspekcje odbędą się w największym salonie  Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o. przy ul. Gottlieba Daimlera 1.

Na wszystkich gości czeka moc atrakcji przygotowanych przez partnerów:  fotelik.infoMercedes-BenzMaxi-CosiBeSafe i Tuloko

Uruchomione zostaną stanowiska inspekcyjne, na których możliwe będzie sprawdzenie bezpieczeństwa montażu i doboru fotelika samochodowego. Każdy rodzic zostanie stosownie przeszkolony, a inspektorzy podzielą się z odwiedzającymi wiedzą i doświadczeniem.

baner inspekcje mercedes

To 12 i ostatni przystanek na trasie kampanii „Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochdowych 2013″. Zaczęła się ona 25 maja w Józefowie i odwiedziła takie miasta jak: Warszawa, Siedlce, Katowice, Zabrze, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Wrocław i Kraków.

Ponad 70% fotelików samochodowych montowanych jest niepoprawnie i tym samym dzieci narażone są na śmiertelne niebezpieczeństwo. Na szczęście rodzice z Warszawy będą mieli okazję sprawdzić już 30 listopada czy ich dzieci podróżują bezpiecznie.

Leave a Comment

Scroll to Top