BeSafe Sponsorem Strategicznym kampanii społecznej „Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych 2014”

Dotychczasowe badania pokazują, że takie akcje, jak Inspekcje Fotelików są bardzo potrzebne. Polska jest jednym z nielicznych krajów na świecie, gdzie rodzice mają możliwość skorzystać z pomocy specjalistów podczas tego rodzaju eventów. Wszystko to ma miejsce dzięki wsparciu sponsorów. W tym roku Sponsorem Strategicznym kampanii społecznej „Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2014” została firma BeSafe, którego wyłącznym importerem w Polsce jest firma Marko.

BeSafe jest norweską firmą produkującą foteliki samochodowe. Prowadzi sprzedaż w ponad 27 krajach Europy i Azji. Na polskim rynku znana jest przede wszystkim poprzez promowanie montażu fotelików samochodowych tyłem do kierunku jazdy. Skandynawski model, który z powodzeniem wprowadzono w Stanach Zjednoczonych, natomiast w Europie wdrażany jest w wolniejszym tempie, trafił niedawno również do Polski.

Marko_LogoTypeMarko – istniejąca od 1991 roku firma z Wodzisławia Ślaskiego, wyłączny dystrybutor fotelików marki BeSafe

Wszystkich zainteresowanych tematem jazdy tyłem zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi artykułami: Fotelik tyłem do kierunku jazdy.

Trasa Ogólnopolskich Inspekcji Fotelików 2014 rusza dzięki naszym niezawodnym sponsorom. Co roku ich lista się poszerza. To z ich pomocą wszystkie Inspekcje fotelików dla rodziców są całkowicie bezpłatne. Jesteśmy im niezmiernie wdzięczni!

Poznaj innych sponsorów:

Sponsorzy 2014

Leave a Comment

Scroll to Top