Warszawski „Piknik z tatą” i Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików – relacja

HIP_1289
Inspekcje Fotelików zapewniają naukę poprawnego montażu fotelika oraz zapinania dziecka pod okiem ekspertów fotelik.info

Wraz z Dobrym Miejscem świętowaliśmy Dzień Ojca podczas warszawskiego „Pikniku z Tatą”. W ofercie pojawiło się wiele atrakcji dla całej rodziny. W tym dniu nie mogło zabraknąć ekipy fotelik.info z kampanią Ogólnopolskich Inspekcji Fotelików Samochodowych 2014. Mimo szalenie zmiennej pogody cztery namioty inspekcyjne były zapełnione od 10.00 do ponad 18.00. Cieszymy się z dużego zainteresowania rodziców poprawą jakości oraz bezpieczeństwa jazdy ich dzieci w fotelikach samochodowych.

Pogoda od rana nie chciała z nami współpracować i chyba trafiliśmy na urwanie chmury, jednak nawet w tą pogodę ojcowie niczym waleczni rycerze przyjeżdżali na stanowiska inspekcyjne celem sprawdzenia, czy są super tatusiami i poprawnie montują fotelik, a to wszystko z miłości i troski o swoje pociechy. Brawo! Nie zabrakło też dzielnych mam, wśród których znalazły się regularne czytelniczki naszego portalu fotelik.info. Medale zaiste moglibyśmy wręczyć, dla wszystkich obecnych – złote, a za montaż – bywało różnie, dlatego pragniemy niezmiennie docierać do jak największej liczby miejsc w Polsce i dzielić się z Wami drodzy rodzice bezpłatną wiedzą z pierwszej ręki okraszoną dobrą zabawą.

FOTOGALERIA WARSZAWA’14

Aura dość kapryśna, postanowiła wreszcie nagrodzić wytrwałych pięknym słońcem, co jeszcze bardziej podkręciło świetną atmosferę tego dnia. Towarzyszyły nam rytmy reggae, imponujące wozy strażackie z ekipą strażaków i całym asortymentem gaśniczym. Na nasze zaproszenie jak zawsze przybył przedstawiciel policji na motocyklu. Miłośnicy mocnych wrażeń mogli ulec kontrolowanemu wypadkowi na symulatorze dachowania, dzięki któremu testujący delikwenci nie mieli wątpliwości, że należy zapinać pasy. Najmłodsi jeździli na kucykach, skakali na trampolinie, zjeżdżali na ogromnej zjeżdżalni, a nawet pobierali lekcję tańca u prawdziwego Indianina. Wzrok przykuwały wielobarwne stoiska z rękodziełem a węch swojskie wyroby i grill.

Dla nas rzecz jasna najważniejsze były inspekcje. Głownie minimalizowaliśmy luzy na pasach i uprzężach, poprawialiśmy ich przebieg, montowaliśmy na nowo niestabilne foteliki.

Jak zawsze pamiętaliśmy o atrakcjach dla najmłodszych. Niezmiennie dużym zainteresowaniem cieszyły się zabawy edukacyjne, m.in. wyścigi samochodzików solarnych czy zjazd „jajka kaskadera”, kolorowanki, a także mini gadżety, które mieliśmy do rozdania.

Inspekcje skończyliśmy prawie o 19.00, pracy było dużo, mimo to dzień przyniósł wiele satysfakcji , spokojnie mogliśmy poklepać się po ramieniu i powiedzieć sobie „dobra robota”.

Kolejny przystanek zapowiada się równie ciekawie, gdyż odbędzie się przy bałtowskim Parku Jurajskim! Rooaaarrrr..

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z pikniku, jeśli Wam się podoba, to zapisujcie się już dziś na naszej stronie www.inspekcje-fotelikow.pl i przyjeżdżajcie do Bałtowa 4 lub 5 lipca. Kto wie, może właśnie tam pobijemy rekordy liczby odbytych inspekcji. Wszystko zależy od waszej obecności. Inne punkty trasy 2014 znajdziecie tutaj.

Nie zapomnijcie poinformować swoich znajomych pobierając baner reklamowy lub plakat całej trasy czy wybranej lokalizacji i koniecznie podajcie dalej!

Inspekcje fotelików na całej trasie są darmowe – tylko i wyłącznie dzięki wsparciu sponsorów. W tym roku sponsorem strategicznym kampanii społecznej “Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików” jest firma BeSafe i sklepy Markusia, strategicznym sponsorem logistycznym kampanii jest firma Raben. Poznaj tych, którzy nas wspierają i patronują naszej imprezie:

 Partnerzy i sponsorzy

HIP_1307
Nasi eksperci fotelik.info rzetelnie sprawdzali poprawność montażu fotelików
HIP_1355
Dzieci pod skrzydłami naszych animatorek tworzyły piękne prace plastyczne
HIP_1363
Duże emocje towarzyszyły wyścigom samochodzików solarnych podczas gdy rodzice montowali foteliki
HIP_1301
Specjalista fotelik.info podczas montażu fotelika tyłem do kierunku jazdy

Leave a Comment

Scroll to Top