Stolica Małopolski ponownie powita Inspekcje Fotelików

Trasa kampanii społecznej „Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych 2014″ obejmie już tradycyjnie Kraków. Zainteresowanych rodziców zapraszamy na spotkanie z naszymi ekspertami inżynierami i wyszkolonymi technikami fotelik.info do miasteczka inspekcyjnego w sobotę, 19 lipca 2014 przy sklepie „Entliczek”, ul. Dobrego Pasterza 12 (mapka dojazdu poniżej).

Wszyscy chętni mogą zarejestrować się na Inspekcje za pośrednictwem niniejszej strony. Dzięki temu rodzice zdobędą pewność, że ich pociechy mają zapewnione maksimum bezpieczeństwa w fotelikach. Inspekcje odbędą się w godzinach od 10.00 do 18.00.

Oprócz inspekcji odbędą się także wykłady dot. bezpieczeństwa jazdy w pasach oraz zostaną przekazane informacje, jak prawidłowo je zapinać. Będzie można porozmawiać o doborze właściwego fotelika. Dzieci będą mogły wziąć udział w różnych zabawach i konkusach.

Zachęcamy do zapoznania się z relacjami z poprzednich „Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych” :

22.09.2012 KRAKÓW

28.09.2013 KRAKÓW

Nie każdy fotelik samochodowy zamontowany jest prawidłowo. Ponad 70% z nich montowanych jest niepoprawnie i tym samym dzieci narażone są na śmiertelne niebezpieczeństwo. Na szczęście rodzice z Krakowa będą mieli okazję sprawdzić już 28 września czy ich dzieci podróżują bezpiecznie.

Zostań ambasadorem kampanii „Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych”! Pobierz baner internetowy do umieszczenia na forum lub stronie internetowej lub plakat!

Mapa dojazdu:


Pokaż Sklep dziecięcy Entliczek na większej mapie

Leave a Comment

Scroll to Top