07.09.2013 Wrocław

To już 10 przystanek Ogólnopolskich Inspekcji Fotelików Samochodowych 2013. Odbędzie się on we Wrocławiu przy Przedszkolu „Zdrój”, (ul. Braci Gierymskich 156 – 158), 7 września.

Wrocław po raz pierwszy pojawia się na trasie Ogólnopolskich Inspekcji Fotelików. Dzięki temu także mieszkańcy Dolnego Śląska mogą liczyć przede wszystkim na darmowe kontrole fotelików samochdowych, które przeprowadzą eksperci ds. bezpieczeństwa dzieci w samochodach.

Relacja z Inspekcji 2013

Podczas Inspekcji zostaną sprawdzone takie parametry fotelika jak: jego jakość, odpowiednie dopasowanie do potrzeb dziecka oraz tylnej kanapy samochodu, prawidłowy montaż fotelika w samochodzie oraz to czy pasy uprzęży fotelika są zapięte odpowiednio mocno.

Oprócz tego na wszystkich czekają niespodzianki. Dla dzieci będą to wyklejanki i kolorowanki dotyczące bezpieczeństwa w samochodzie; dorośli będą mogli wziąć z kolei udział w konkursie „Letni Czesław Tuloko Run”, czyli swojskiej wersji „Spaceru Farmera”.

Fotogaleria

Ponadto firma Pol – Motors, kótra jest partnerem lokalnym Inspekcji, ufundowała nagrodę w konkursie najszybszego zamontowania fotelika 0-13kg. (więcej: tutaj).

wroclaw_przedszkole_zdroj_7_wrzesnia_maxicosi2

Dojazd:

Przedszkole „Zdrój”, ul. Braci Gierymskich 156 – 158

Dodaj komentarz

Scroll to Top