29.06.2013 Warszawa – Targówek

Warszawski Targówek to trzeci przystanek Ogólnopolskich Inspekcji Fotelików 2013. Impreza odbędzie się przy ul. Malborskiej 51/53, w sobotę, 29 czerwca 2013.

Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2013 rozpoczynają “mocnym uderzeniem” od stolicy. Po wizycie w Józefowie oraz na warszawskich Bielanach, przyszedł czas na spotkanie na Targówku. Inspekcje odbędą się przy „SMYK Megastore”, który mieści się przy ul. Malborskiej 51/53, w sobotę, 29 czerwca.

Relacja z Inspekcji 2013

Serwis fotelik.info oraz „SMYK” współpracują ze sobą już od dłuższego czasu. Owocem współpracy było m.in. zorganizowanie w ubiegłym roku etapu Inspekcji Fotelików przy krakowkim „SMYK Megastore” (Inspekcje Fotelikow cieplo przyjete w Krakowie), skąd zdjęcia można obejrzeć w naszej galerii (Galeria zdjęć z naszej Inspekcji w Krakowie), a także konferencje oraz e-learning przygotowane przez fotelik.info, w których brali udział pracownicy sieci „SMYK”. Najzdolniejsi zostali wyróżnieni, dwudniowe szkolenie, jako nagrodę, otrzymał Marcin Kryski, pracownik „SMYKA” na warszawskim Targówku, którego również będzie można spotkać podczas sobotnich inspekcji fotelików.

Fotogaleria 2013

Oprócz porad dla rodziców, na dzieci czekają także: solarne samochodziki, kolorowanki, wyklejanki, jajko- kaskader, spacer farmera. Zabawy mają charakter pouczający- dzieci przez zabawę uczą się podstaw bezpieczeństwa na drodze, a przy okazji wygrywają cenne nagrody.

Wszyscy rodzice, którzy chcą skorzystać z możliwości przeprowadzenia inspekcji, mogą zarejestrować się na stronie internetowej: inspkecje-fotelikow.pl – formularz rejestracyjny znajduje się powyżej

baner_Warszawa_Smyk_29_czerwca

Miejsce Inspekcji:

ul. Malborska 51/53, Warszawa, Targówek


Pokaż SMYK Megastore, Targówek na większej mapie

Dodaj komentarz

Scroll to Top