22.06.2014 Warszawa, „Piknik z Tatą”

Kampania społeczna „Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych” w tym roku zagości na „Pikniku z Tatą” na warszawskich Bielanach… po raz trzeci!

Okolice Lasku Bielańskiego mogą kojarzyć się z ciszą i spokojem, ale w niedzielne przedpołudnie i popołudnie będzie na pewno rozbrzmiewać wesołym gwarem. Na co dzień tętniące życiem miejsce będzie scenerią kolejnego wydarzenia rodzinnego. Piknik przyciąga, już tradycyjnie, wielu warszawiaków. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w wydarzeniu, które w różny sposób promuje zagadnienia związane z bezpieczeństwem na drodze. W programie oprócz zabaw i gier dla najmłodszych – będzie można także spotkać strażaków i policjantów! Jedną z większych atrakcji będzie także symulator dachowania.

jane_3_warszawa_dewajtis_oif2014

RELACJA WARSZAWA’14

GALERIA WARSZAWA’14

Na rodziny czekają także inne atrakcje, przygotowane przez organizatora, Dobre Miejsce.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym planem wydarzenia:

Kliknij: plan „Pikniku z Tatą” 2014

Inspekcje Fotelików tradycyjnie odbędą się w niedzielę, od 10.00 do 18.00. Miasteczko inspekcyjne będzie otwarte na parkingu, naprzeciw wejścia do Dobrego Miejsca, które jest głównym organizatorem wydarzenia.

Przeczytaj relację z poprzednich edycji kampanii „Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych” na Bielanach:

23.06.2013 – Warszawa Bielany

23-24.06.2012 – Warszawa Bielany

Zostań ambasadorem kampanii „Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych”! Pobierz baner internetowy do umieszczenia na forum lub stronie internetowej lub plakat!

Gdzie można nas znaleźć i jak do nas dojechać:


Pokaż 22 czerwca 2014 Warszawa, Piknik z tatą na większej mapie

Dodaj komentarz

Scroll to Top