Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2014 w Bydgoszczy

_MG_9132
Nasze miasteczko Ogólnopolskich Inspekcji Fotelików 2014 W Łodzi

Kampania społeczna „Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2014″ zagości po raz pierwszy w Bydgoszczy!

Zapraszamy wszystkich na spotkania z naszymi inżynierami biomechaniki zderzeń i szkoleniowcami serwisu fotelik.info, którzy podzielą się swoją wiedzą z zakresu prawidłowego montażu fotelików dziecięcych, zapinania pasów bezpieczeństwa. Rodzice będą mogli dowiedzieć się czy ich fotelik jest dobrze dobrany i zamontowany. 

Czas: 28 czerwca (sobota), 10:00-18:00
Miejsce: ul. Gdańska 140, (przy sklepie Akpol Baby k. Centrum Handlowego Faktoria)
Zapisy: www.inspekcje-fotelikow.pl

Dzięki naszym sponsorom wszystkie inspekcje są bezpłatne.

Aby otrzymać taką usługę należy zarejestrować się przez formularz rejestracyjny znajdujący się pod tym formularzem rejestracyjnym.

Podczas imprezy sprawdzana jest kompatybilność fotelika do dziecka i do samochodu, sposób i stabilność montażu, prawidłowe zapięcie dziecka w foteliku. Pod okiem specjalisty rodzice uczą się, jak samodzielnie poprawnie zamontować fotelik swojego dziecka w swoim samochodzie.

Dla dzieci przygotowaliśmy ciekawe zabawy i pokazy łączące przyjemność z edukacją, między innymi przejazd „jajka kaskadera”, wyścigi samochodów solarnych, kolorowanki i wiele innych zabaw z naszymi animatorkami. To świetny sposób na spędzenie soboty z rodziną zapewniający ciekawe doznania dla rodziców i ich pociech

Dla rodziców przygotowaliśmy konkursy z nagrodami, np „bieg siłacza”, w którym można wygrać nowy fotelik z wysoką notą.

Gwarantujemy świetną zabawę!!

Jeśli nie uda Ci się przybyć w tym terminie do tej lokalizacji, to zapraszamy do przejrzenia naszej Trasy 2014, gdzie możecie wybrać dogodną lokalizację.

Zobaczcie jak bawiliśmy się w tym roku w Łodzi i Poznaniu!

Zostań ambasadorem kampanii „Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych”!

Pobierz baner internetowy, który można umieścić na swoim profilu Facebook jako tło, stronie internetowej, wysłać na maila znajomym.

Więcej banerów znajdziesz na www.inspekcje-fotelikow.pl

subaru_1_bydgoszcz_oif2014

Leave a Comment

Scroll to Top