Wyniki konkursu montowania fotelika na czas w Katowicach

Rodzice walczyli z czasem o miano mistrza montażu fotelika
Rodzice walczyli z czasem o miano mistrza montażu fotelika


Za nami Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych 2014 w Katowicach. Osiągnęliśmy bardzo dobry wynik, łącznie 82 inspekcje! Nie brakowało emocji związanych z rozgrywanym tego dnia konkursem na najlepiej i najszybciej zamontowany fotelik.

Podczas eventu przeprowadzaliśmy inspekcje fotelików, podczas których minimalizowaliśmy błędy w montażu, sprawdzaliśmy poprawność przebiegu pasów bezpieczeństwa, służyliśmy radą w zakresie wymiany, zakupu nowego fotelika, ale nie tylko… Bezpłatna kampania to nie tylko optymalizacja bezpieczeństwa, ale również świetna zabawa połączona z edukacją zarówno dla rodziców jak również dla ich pociech!

Dla najmłodszych przygotowaliśmy wyścigi samochodzików solarnych, kolorowanki, zabawę edukacyjną „jajko kaskader”, natomiast dorośli uczestnicy mogli wykazać się podczas montowania fotelika na czas.
Otrzymali uprzednio instruktaż odnośnie do kluczowych elementów wskazujących na poprawne wykonanie tego zadania, potem trenowali, aby na koniec wystartować w konkursie. Uczestnicy montowali fotelik BeSafe iZi Go w samochodzie Subaru.

Musimy przyznać, że spisali się naprawdę na medal, poznajcie wyłonionych rekordzistów którym serdecznie gratulujemy! Otrzymali oni nagrody od firmy BeSafe – Sponsora Strategicznego kampanii społeczenej „Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych 2014”. Poznaj naszych Partnerów i Sponsorów, dzięki których wsparciu możecie uczestniczyć w bezpłatnych inspekcjach.

Najwyższą możliwą oceną do uzyskania było 5.0, siedmiu najlepszym uczestnikom udało się zamontować fotelik na 4.5. Rekordzista wykonał zadanie w 19 sekund. Niniejszym prezentujemy listę zwycięzców:

1. Radosław Polowy 19 sek
2. Wojciech Witecki 25 sek
3. Rafał Połacik 29 sek
4. Małgorzata Biel 29 sek
5. Mateusz Gąska 34 sek
6. Jarosław Wojtas 41 sek
7. Marcin Christ 57 sek

Zapraszamy do przeczytania relacji z Inspekcji Fotelików w Katowicach.

Uczestnik konkursu montażu fotelika na czas
Uczestnik konkursu montażu fotelika na czas

Leave a Comment

Scroll to Top