Partnerzy, Sponsorzy i Patroni 2015

Inspekcje fotelików w ramach kampanii są całkowicie bezpłatne dla ich uczestników dzięki wspaniałemu wsparciu finansowemu, rzeczowemu i medialnemu sponsorów, partnerów i patronów kampanii. To dzięki nim działania kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików są możliwe. Dziękujemy!

ORGANIZATORZY

logo_engineers4safetyE4S – Engineers for Safety

fotelikinfo-Lfotelik.info
pierwszy polski popularnonaukowy serwis dla rodziców w całości poświęcony fotelikom samochodowym dla dzieci. Prezentuje aktualną wiedzę inżynierską z zakresu biomechaniki zderzeń samochodów, a w szczególności z zakresu bezpieczeństwa dzieci w samochodach. Publikuje przedruki najnowszych badań naukowych w tej dziedzinie. Udostępnia wyniki testów fotelików samochodowych dla dzieci, przeprowadzonych w Europie przez ADAC, OEAMTC oraz ANWB w ciągu ostatnich 10 lat.

4CPS - for Child Passenger Safety

4CPS – for Child Passenger Safety
zajmuje się doradztwem i szkoleniami z zakresu bezpieczeństwa dzieci w samochodach. Klientami 4CPS są producenci i importerzy fotelików samochodowych dla dzieci oraz sklepy oferujące takie foteliki. Promuje także idee inspekcji fotelików samochodowych i uczestniczy w ogólnopolskich kampaniach społecznych na rzecz bezpieczeństwa.

 

SPONSORZY

britax roemerBritax Römer

producent fotelików samochodowych dla dzieci, globalna firma z 9 zakładami produkcyjnymi i własnym centrum testów zderzeniowych.

akpolAkpol

istniejąca od 1988 roku firma z Gdańska, wyłączny dystrybutor fotelików marki Britax Röemer

 

Maxi-Cosi logoMaxi Cosi

jedna z najbardziej popularnych marek fotelików samochodowych dla dzieci.

 

Dorel logoDorel Polska

polski oddział kanadyjskiej firmy projektującej i produkującej foteliki samochodowe sprzedawane w kilkudziesięciu państwach na całym świecie.

diono_logo_1

Diono

Amerykański producent fotelików samochodowych dla dzieci, legendarnego Radiana i Monterey 2, który pozwala wg homologacji w USA na przewożenie dzieci aż do 54 kg wagi i 160 cm wzrostu.

RECARORecaro

Producent fotelików samochodowych, a także foteli samochodowych, rajdowych, lotniczych i in.logisLogis

Generalny dystrybutor Recaro na rynku polskim, a także centrum logistyczno-produkcyjne.

 Joie logo 2Joie – producent fotelików samochodowych, dostępnych na polskim rynku.

rabenRaben Polska – sponsor logistyczny

strategiczny sponsor logistyczny kampanii, Grupa Raben jest obecna na rynku europejskim od ponad 80 lat oferując kompleksowe usługi logistyczne. Poszczególne oddziały Grupy zlokalizowane są w 10 krajach Europy, na terenie: Czech, Estonii, Holandii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Polski, Słowacji, Ukrainy i Węgrzech.

 

PARTNERZY WSPIERAJĄCY:

TRU_zabawki_to_my_poziom_RGB

Toys”R”Us to największa na świecie sieć sklepów z zabawkami i produktami dla dzieci. To kultowa, amerykańska marka mająca ponad 65 lat, posiadająca ponad 1600 sklepów w 36 krajach na całym świecie. W Polsce obecna od 2011 roku, obecnie posiada 10 sklepów na terenie całego kraju. Więcej szczegółów na www.toysrus.pl

PATRONI:

BD nowe logoPatronem medialnym jest „Branża Dziecięca” – ogólnopolski dwumiesięcznik B2B kierowany do sklepów i hurtowni z akcesoriami dla dzieci i zabawkami.

 

AKCJĘ WSPIERAJĄdm logo

warsaw expo logo

Auto Moto Show przy Expo Silesia będzie gościć kampanię Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2015

 

Podziękowania należą się też patronom medialnym za ich wkład w promocję akcji. To dzięki ich działaniom informacja o kampanii ma szansę dotrzeć do jak największej liczby osób.

Jeśli chcesz dołączyć do tego zaszczytnego grona – skontaktuj się z nami!

Klikając poniżej zobaczysz, kto wspierał kampanię w jej poprzednich odsłonach:

edycja 2014

edycja 2013

edycja 2012

Dziękujemy również wszystkim tym, którzy działają indywidualnie i – niejednokrotnie – anonimowo, promując Inspekcje Fotelików na blogach, forach i wszędzie tam, gdzie są w stanie dotrzeć!

Dodaj komentarz

Scroll to Top